AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Veliki uspjeh atletičara Slobode na 1. kolu HALS-a

Objavljeno: 15. travnja 2013

Iza atletičara Slobode je više nego uspješan vikend. Na 1. Kolu HALS-a mogu se pohvaliti odličnim nastupom.

Kod limača Matej Job bio je drugi na 200 m s rezultatom 33,12, te treći u skoku u dalj s rezultatom 3,63.

Anamarija Gavez bila je prva u utrci mlađih kadetkinja na 400 metara s rezultatom 1:06,69. Ana Majdak osvojila je također prvo mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja, ali u bacanju kugle i to s rezultatom 10,02. Leonarda Bosilj bila je treća u bacanju kugle s rezultatom 8,97.

Kod mlađih kadeta Andreas Jozepović bio je prvi u utrci na 60 metara s rezultatom 8,47, a u bacanju vortexa osvojio je drugo mjesto s rezultatom 53,43. Tin Kirić osvojio je drugo mjesto na 80 metara s preponama s rezultatom 16,92.

Monika Cmrečki bila je treća na 100 m s preponama u kategoriji starijih kadetkinja s rezultatom 17,35, a treće mjesto osvojila je i u bacanju kugle.

Svea Gradinščak osvojila je drugo mjesto u skoku u dalj kod starijih kadetkinja s rezultatom 4,67.

Franja Želimorski bila je najbolja kod starijih kadetkinja u bacanju koplja i to rezultatom 35,72.

Kod starijih kadeta Ivan Novko osvojio je prvo mjesto na 60 metara s rezultatom 7,61. David Šalamon bio je prvi na 300 metara s rezultatom 38,80, a iza njega na cilj je stigao Dario Fotak s rezultatom 39,31. Tin Vlahinja osvojio je prvo mjesto na 100 m s preponama sa 15,51, te prvo mjesto u skoku u vis s 1,70.

Jan Ožeg bio je prvi u bacanju diska s 35,85, te prvi u bacanju kladiva sa 45,94.

Atletičari Slobode bili su uspješni i u štafetama i to u svim kategorijama.

Drugog dana natjecanja nastupile su starije kategorije.

Ena Krebelj bila je kod mlađih juniorki druga na 100 m s rezultatom 13,49. Martina Kučina bila je treća na 600 m s rezultatom 1:46,09. Leonarda Bosilj osvojila je treće mjesto u bacanju diska s rezultatom 21,07. Kod mlađih juniora Josip Cestar bio je treći na 100 metara s rezultatom 12,12.

Bernard Gavez bio je drugi na 300 m s rezultatom 37,04. Dario Fotak na cilj je stigao treći u utrci na 600 m s rezultatom 1:32,77. Tin Vlahinja bio je prvi u skoku u vis s 1,80, odnosno skočio je 10 centimetara više nego prvog dana natjecanja.

Kod seniora Mirko Hižman bio je treći na 300 m s rezultatom 35,78. Bernard Gavez bio je treći na 800 m s rezultatom 1:59,82.

Viktor Ožeg bio je pvi u bacanju koplja s rezultatom 39,85, a drugo mjesto osvojio je u bacanju kugle s rezultatom 13,66. Takvi odlični rezultati svakako su rezultat dobrog rada trenera tijekom zimskog perioda.


 

 

Top