AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Kadetkinje / Girls U16


Odaberite kategoriju: |      Kadeti     |     Kadetkinje     |      Juniori    |      Juniorke     |     Seniori     |      Seniorke     |

Kadetkinje / Girls U16 – 60 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  7,80 +0,7  Lucija Pokos  1994  VŽ  Varaždin  20.06.2009
2.  8,12 +0,4  Ena Krebelj  1999  SV  Rijeka  07.07.2012
3.  8,15  Renata Haslinger  1981  CSV  Čakovec  28.05.1995
4.  8,21  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Makarska  31.05.1997
5.  8,28 +0,5  Dora Paska  1994  VŽ  Varaždin  17.10.2009
6.  8,31 +0,8  Jana Krobot  1994  VŽ  Zagreb  16.05.2009
7.  8,32  Ivana Obadić  1989  VB  Čakovec  05.05.2004
8.  8,38 +1,7  Tena Čukli  1983  VŽ  Varaždin  19.09.2008
9.  8,44 +1,0  Klara Martinez  2001  SV  Varaždin  03.05.2014
10.  8,45  Maja Šimenc  1981  CSV  Čakovec  28.05.1995

Kadetkinje / Girls U16 – 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  12,36 -0,3  Lucija Pokos  1994  VŽ  Čakovec  09.05.2009
2.  12,60 +0,6  Vlatka Sekirnik  1996  VŽ  Maribor  06.07.2011
3.  12,88 +0,5  Dora Paska  1994  VŽ  Zagreb  03.06.2009
4.  12,93 -0,2  Ena Krebelj  1999  SV  Zagreb  22.06.2014
5.  13,34  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Zagreb  30.08.1997
6.  13,37 +1,4  Klara Martinez  2001  SV  Čakovec  13.09.2014
7.  13,45  Ivana Obadić  1989  VB  Varaždin  02.05.2004
8.  13,64 -0,7  Jana Krobot  1994  VŽ  Zagreb  27.06.2009
9.  13,71  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Varaždin  01.09.2002
10.  13,71 -0,2  Orhidea Leščak  2000  SV  Zagreb  22.06.2014
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  12,29 +3,3  Lucija Pokos  1994  VŽ  Čakovec  12.09.2009
2.  12,83 +4,3  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  04.05.2014
3.  13,14 +6,7  Klara Martinez  2001  SV  Varaždin  04.05.2014
4.  13,20 +4,9  Ivana Obadić  1989  VB  Čakovec  22.05.2004
5.  13,28 +2,2  Erika Kogl  1992  VŽ  Čakovec  25.08.2007
6.  13,29 +4,7  Orhidea Leščak  2000  SV  Varaždin  04.05.2014
7.  13,29 +4,7  Luna Labaš  2000  SV  Varaždin  04.05.2014
8.  13,30 +3,9  Jana Krobot  1994  VŽ  Varaždin  21.06.2009
9.  13,49 +6,7  Martina Kučina  1999  SV  Varaždin  04.05.2014
10.  13,67 +3,2  Paola Paska  1992  VŽ  Varaždin  13.10.2007
11.  13,69 +2,2  Dijana Maltar  1987  VB  Čakovec  07.07.2002

Kadetkinje / Girls U16 – 200 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  25,74 -1,1  Lucija Pokos  1994  VŽ  Split  05.09.2009
2.  26,22 +1,2  Vlatka Sekirnik  1996  VŽ  Pula  19.06.2011
3.  26,85 -1,9  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Zagreb  11.05.1997
4.  26,99 -2,9  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  29.06.2014
5.  27,56 +1,1  Ivana Obadić  1989  VB  Zagreb  25.04.2004
6.  27,67  0,0  Dora Paska  1994  VŽ  Zagreb  28.06.2009
7.  27,75 +0,8  Martina Kučina  1999  SV  Varaždin  30.06.2013
8.  28,39 -1,1  Klara Martinez  2001  SV  Zagreb  22.06.2014
9.  28,64 -1,3  Lara Nakić  2001  SV  Zagreb  22.06.2014
10.  29,03 -4,9  Tena Čukli  1993  VŽ  Čakovec  12.07.2008
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  27,17 +2,6  Erika Kogl  1992  VŽ  Čakovec  27.06.2007
2.  27,30 +2,6  Tena Čukli  1993  VŽ  Čakovec  27.06.2007
3.  28,10 +2,8  Paola Paska  1992  VŽ  Čakovec  27.06.2007

Kadetkinje / Girls U16 – 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  41,72  Lucija Pokos  1994  VŽ  Čakovec  24.05.2009
2.  42,21  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Makarska  31.05.1997
3.  42,47  Tena Čukli  1993  VŽ  Čakovec  20.05.2007
4.  43,60  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  21.06.2014
5.  43,80  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  30.04.2014
6.  44,42  Marina Horvat  1984  VB  Zagreb  18.09.1999
7.  44,47  Katarina Pažur  1987  VB  Rijeka  22.09.2001
8.  44,62  Iva Ratković  1984  VB  Čakovec  20.06.1998
9.  45,04  Erika Kogl  1992  VŽ  Varaždin  14.04.2007
10.  45,26  Dona Šoštarić  1993  VŽ  Varaždin  14.04.2007

Kadetkinje / Girls U16 – 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:00,38  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Rijeka  21.06.1997
2.  1:01,32  Martina Kučina  1999  SV  Varaždin  28.06.2014
3.  1:01,65  Katarina Pažur  1987  VB  Zagreb  01.09.2001
4.  1:02,59  Marina Horvat  1984  VB  Varaždin  11.09.1999
5.  1:04,29  Iva Ratković  1984  VB  Zagreb  29.08.1998
6.  1:04,35  Tena Čukli  1993  VŽ  Makarska  06.09.2008
7.  1:04,55  Silvija Posavec  1986  VB  Rijeka  16.09.2000
8.  1:08,13  Marija Kosi  1989  VB  Čakovec  14.06.2003
9.  1:09,58  Andreja Županić  1989  VB  Varaždin  26.04.2003
10.  1:10,60  Anamarija Gavez  2000  SV  Čakovec  15.06.2013

Kadetkinje / Girls U16 – 600 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:39,69  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  22.06.2014
2.  1:39,8  Katarina Pažur  1987  VB  Varaždin  07.04.2001
3.  1:41,49  Petra Ptiček  1981  CSV  Varaždin  24.09.1995
4.  1:41,51  Marina Horvat  1984  VB  Zagreb  19.09.1999
5.  1:42,5  Gordana Gledić  1980  CSV  Varaždin  08.04.1995
6.  1:43,02  Danijela Roško  1993  VŽ  Split  13.09.2008
7.  1:43,9  Silvija Posavec  1986  VB  Zagreb  29.04.2001
8.  1:44,1  Barbara Tomašić  1986  VB  Čakovec  23.06.2001
9.  1:44,88  Tena Čukli  1993  VŽ  Rijeka  18.06.2006
10.  1:45,70  Dona Šoštarić  1993  VŽ  Zagreb  29.04.2007

Kadetkinje / Girls U16 – 800 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2:18,25  Katarina Pažur  1987  VB  Zagreb  05.06.2002
2.  2:24,69  Marina Horvat  1984  VB  Varaždin  12.09.1999
3.  2:25,16  Silvija Posavec  1986  VB  Rijeka  17.09.2000
4.  2:26,6  Gordana Gledić  1980  CSV  Zagreb  23.04.1994
5.  2:28,0  Petra Ptiček  1981  VB  Varaždin  05.05.1996
6.  2:29,34  Štefica Horvat  1988  VB  Čakovec  03.07.2003
7.  2:31,50  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  21.09.2014
8.  2:34,8  Natalija Međeral  1982  VB  Varaždin  26.04.1997
9.  2:35,40  Tena Čukli  1983  VŽ  Varaždin  31.05.2006
10. 2:36,64  Paula Šimunčić  1999  SV  Varaždin  05.10.2013

Kadetkinje / Girls U16 – 1.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  3:22,49  Dragana Strmečki  1988  VB  Zagreb  30.08.2003
2.  3:27,10  Danijela Roško  1993  VŽ  Varaždin  14.04.2007
3.  3:27,23  Paula Šimunčić  1999  SV  Čakovec  02.06.2013
4.  3:29,32  Stela Posnjak  1996  VŽ  Varaždin  21.05.2011
5.  3:32,73  Štefica Horvat  1988  VB  Zagreb  30.08.2003
6.  3:35,16  Monika Međeral  1997  VŽ  Varaždin  21.05.2011
7.  3:36,6  Natalija Međeral  1982  VB  Varaždin  18.09.1996
8.  3:46,8  Ira Branilović  1979  CSV  Varaždin  26.06.1994

Kadetkinje / Girls U16 – 1.500 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  5:01,75  Marina Horvat  1984  VB  Rijeka  08.05.1999
2.  5:02,43  Katarina Pažur  1987  VB  Čakovec  05.10.2002
3.  5:16,26  Barbara Tomašić  1986  VB  Zagreb  02.06.2001
4.  5:17,41  Paula Šimunčić  1999  SV  Osijek  21.05.2014
5.  5:21,05  Danijela Roško  1993  VŽ  Zagreb  13.05.2007
6.  5:29,3  Natalija Međeral  1982  VB  Zagreb  12.04.1997
7.  5:29,62  Tena Čukli  1993  VŽ  Čakovec  07.05.2006
8.  5:37,9  Petra Ptiček  1981  VB  Zagreb  27.04.1996
9.  5:46,5  Ana Štefulj  1987  VB  Zagreb  28.04.2001
10.  5:46,79  Stela Posnjak  1996  VŽ  Zagreb  28.05.2011

Kadetkinje / Girls U16 – 2.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  7:10,46  Paula Šimunčić  1999  SV  Čakovec  13.09.2014
2.  7:37,80  Barbara Tomašić  1986  VB  Zagreb  26.08.2000

Kadetkinje / Girls U16 – 3.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  11:25,26  Barbara Tomašić  1986  VB  Čakovec  13.05.2001
2.  11:27,56  Marina Horvat  1984  VB  Rijeka  09.05.1999
3.  12:05,58  Paula Šimunčić  1999  Zagreb  21.09.2014
4.  12:49,5  Martina Jembrih  1983  Varaždin  05.05.1996
5.  13:10,89  Danijela Roško  1993  Makarska  07.09.2008
6.  13:26,61  Sara Korade  1995  Split  05.09.2009
7.  13:28,14  Maja Hip  1989  Čakovec  06.10.2002
8.  13:35,3  Sandra Hrženjak  1983  Varaždin  26.04.1997

Kadetkinje / Girls U16 – 3000 m hodanje / 3000 m Race Walking

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  21:43,56  Sonja Pongračić 2000 SV Čakovec  13.09.2014

Kadetkinje / Girls U16 – 3 km hodanje (cesta) / 3 km Road Race Walking

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  19:52  Sonja Pongračić  2000 SV  Zagreb  15.11.2014

Kadetkinje / Girls U16 – 100 m prepone (h=0,762m/d=8m) / 100 m Hurdles (h=0,762m/d=8m)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,39 +1,5  Dora Paska  1994  VŽ  Varaždin  20.06.2009
2.  14,84 +2,0  Vlatka Sekirnik  1996  VŽ  Varaždin  09.04.2011
3.  15,67 +0,0  Orhidea Leščak  2000  SV  Osijek  21.05.2014
4.  15,69 +1,8  Lucija Pokos  1994  VŽ  Varaždin  18.10.2009
5.  16,01 +1,5  Erika Kogl  1992  VŽ  Čakovec  20.05.2007
6.  16,04 -0,7  Monika Cmrečki  1999  SV  Zagreb  21.06.2014
7.  17,71  Mateja Žeželj  1984  VB  Varaždin  22.05.1999
8.  17,98  Jelena Tenčić  1988  VB  Čakovec  03.05.2003
9.  18,92 -0,2  Tamara Kolarek  1987  VB  Rijeka  26.05.2001
10.  19,75 -1,1  Suzana Gužvinec  1997  SV  Varaždin  09.05.2012
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  14,80 +4,3  Vlatka Sekirnik  1999  VŽ  Osijek  25.05.2011

Kadetkinje / Girls U16 – 100 m prepone (h=0,762/d=8,25) / 100 m Hurdles (h=0,762/d=8,25)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,90 +0,6  Vlatka Sekirnik  1996  VŽ  Nitra  01.10.2011
2.  16,14  0,0  Monika Cmrečki  1999  SV  Maribor  27.09.2014
3.  16,94 -0,6  Sara Korade  1995  VŽ  Zagreb  13.05.2010
4.  20,54  Dorotea Strelec  1996  VŽ  Pula  27.05.2010
5.  20,86 -1,2  Suzana Gužvinec  1997  VŽ  Zagreb  13.05.2010
6.  21,77 -0,6  Franja Želimorski  1998  VŽ  Zagreb  13.05.2010

Kadetkinje / Girls U16 – 300 m prepone (h=0,762m) / 300 m Hurdles (h=0,762m)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  45,86  Vlatka Sekirnik  1996  VŽ  Varaždin  21.05.2011
2.  47,34  Erika Kogl  1992  VŽ  Zagreb  29.04.2007
3.  48,26  Dora Paska  1994  VŽ  Varaždin  21.06.2009
4.  48,69  Orhidea Leščak  2000  SV  Varaždin  12.10.2014
5.  50,96  Monika Cmrečki  1999  SV  Varaždin  27.04.2013
6.  51,22  Martina Kučina  1999  SV Čakovec  16.09.2012
7.  54,99  Tamara Kolarek  1987  VB  Rijeka  27.05.2001
8.  1:01,07  Paula Šimunčić  1999  SV  Zagreb  18.05.2013

Kadetkinje / Girls U16 – Dalj / Long Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  5,30  Sultana Sutaj  1982  VB  Zagreb  18.05.1997
2.  4,96  Jana Krobot  1994  VŽ  Čakovec  24.05.2009
3.  4,94  Petra Špicar  1999  SV  Čakovec  06.09.2014
4.  4,91  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Zagreb  14.09.2002
5.  4,85  Svea Gradinšćak  1998  SV  Pula  22.05.2013
6.  4,80  Maja Vujec  1985  VB  Čakovec  01.10.2000
7.  4,79 +0,6  Monika Cmrečki  1999  SV  Zagreb  21.06.2014
8.  4,78  Lucija Pokos  1994  VŽ  Zagreb  19.10.2008
9.  4,77  Dora Paska  1994  VŽ  Zagreb  30.08.2008
10.  4,75  Anamarija Bradaška  1984  VB  Zagreb  25.04.1998
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  5,16 +2,8  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Čakovec  06.07.2002

Kadetkinje / Girls U16 – Vis / High Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1,67  Sultana Sutaj  1982  VB  Budapest  04.10.1997
2.  1,63  Lucija Pokos  1994  VŽ  Zagreb  29.04.2007
3.  1,54  Hiriša Farizi  1986  VB  Varaždin  07.04.2001
4.  1,50  Mateja Žeželj  1984  VB  Rijeka  09.05.1999
5.  1,50  Dorotea Strelec  1996  VŽ  Varaždin  21.06.2009
6.  1,50  Magdalena Šafran  1996  VŽ  Pula  27.05.2010
7.  1,50  Veronika Kopjar  1998  SV  Varaždin  09.05.2012
8.  1,50  Monika Cmrečki  1999  SV  Rijeka  15.06.2014
9.  1,45  Ivana Zagorec  1983  VB  Varaždin  29.03.1998
10.  1,45  Monika Bosilj  1985  VB  Varaždin  29.03.1998
11.  1,45  Tanja Hrastić  1987  VB  Zagreb  24.04.2002
12.  1,45  Jelena Tenčić  1988  VB  Varaždin  01.09.2002

Kadetkinje / Girls U16 – Motka / Pole Vault

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2,90  Nina Karan Hrženjak  1998  SV  Čakovec  15.09.2013
2.  2,30  Suzana Gužvinec  1997  SV  Varaždin  06.10.2012
3.  2,10  Orhidea Leščak  2000  SV  Čakovec  02.09.2013
4.  1,90  Tena Čukli  1993  VŽ  Zagreb  30.08.2008
5.  1,90  Mihaela Habunek  2002  SV  Čakovec  07.09.2014
6.  1,70  Dinka Putar  1986  VB  Varaždin  21.04.2001
7.  1,60  Pamela Štebih  1992  VŽ  Čakovec  23.04.2006
8.  1,40  Rahela Leščak  2002  SV  Varaždin  03.05.2014

Kadetkinje / Girls U16 – Kugla (3 kg) / Shot Put (3 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,64  Martina Mašić  1982  VB  Karlovac  28.09.1997
2.  13,08  Štefica Sever  1982  VB  Karlovac  28.09.1997
3.  12,81  Sara Kolak  1995  VŽ  Čakovec  18.09.2010
4.  12,51  Anja Pongračić  1997  SV  Varaždin  09.05.2012
5.  12,48  Sanja Lenček  1984  VB  Varaždin  12.05.1999
6.  12,20  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Čakovec  16.05.2002
7.  11,43  Milica Mašić  1985  VB  Varaždin  15.07.2000
8.  11,26  Valentina Kog  1994  VŽ  Varaždin  21.06.2009
9.  11,04  Tanja Drobila  1980  CSV  Čakovec  10.06.1995
10.  10,84  Ana Majdak  2001  SV  Varaždin  07.05.2014

Kadetkinje / Girls U16 – Disk / Discus Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  34,89  Milica Mašić  1985  VB  Zagreb  02.10.1999
2.  32,44  Štefica Sever  1982  VB  Varaždin  01.05.1997
3.  31,98  Martina Mašić  1982  VB  Zagreb  02.07.1997
4.  30,79  Leonarda Bosilj  2000  SV  Čakovec  30.08.2014
5.  30,53  Ivana Vidačić  1989  VB  Makarska  19.06.2004
6.  29,90  Ana Liber  1996  VŽ  Zagreb  14.05.2011
7.  29,29  Ana Majdak  2001  SV  Varaždin  04.05.2014
8.  28,11  Željka Golubić  1984  VB  Karlovac  08.09.1999
9.  27,43  Sanja Lenček  1984  VB  Karlovac  08.09.1999
10.  26,64  Franja Želimorski  1998  SV  Varaždin  05.10.2013

Kadetkinje / Girls U16 – Koplje / Javelin Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  55,69  Sara Kolak  1995  VŽ  Maribor  02.10.2010
2.  38,04  Štefica Sever  1982  VB  Makarska  01.06.1997
3.  37,57  Franja Želimorski  1998  SV  Varaždin  30.06.2013
4.  35,89  Sanja Lenček  1984  VB  Zagreb  29.08.1999
5.  33,73  Maja Varga  1988  VB  Kaposvar  27.09.2003
6.  33,34  Tanja Drobila  1980  CSV  Pula  17.09.1995
7.  30,38  Leonarda Bosilj  2000  SV  Varaždin  28.04.2013
8.  29,18  Ivana Vidačić  1989  VB  Varaždin  03.07.2004
9.  28,42  Dijana Ćaleta  1982  VB  Zagreb  23.06.1996
10.  28,00  Karolina Dabižljević  1981  CSV  Varaždin  25.03.1995

Kadetkinje / Girls U16 – Koplje (500 g) / Javelin Throw (500 g)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  48,73  Sara Kolak  1995  VŽ  Varaždin  16.10.2010
2.  41,52  Franja Želimorski  1998  SV  Čakovec  15.09.2013
3.  35,00  Ana Majdak  2001  SV  Varaždin  07.05.2014
4.  31,28  Leonarda Bosilj  2000  SV  Čakovec  02.06.2013
5.  21,95  Mirta Jakopović  1999  SV  Varaždin  08.05.2013
6.  21,80  Suzana Gužvinec  1997  SV  Čakovec  05.05.2012
7.  20,67  Monika Cmrečki  1999  SV  Čakovec  30.08.2014
8.  20,31  Tihana Gužvinec  2000  SV  Varaždin  30.04.2014
9.  19,54  Ana Liber  1996  VŽ  Čakovec  04.05.2011

Kadetkinje / Girls U16 – Kladivo (3 kg) / Hammer Throw (3 kg)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  43,86  Milica Mašić  1985  VB  Zalaegerszeg  30.09.2000
2.  43,71  Vlatka Lukačić  1990  VŽ  Varaždin  10.09.2005
3.  43,66  Štefica Sever  1982  VB  Varaždin  11.10.1997
4.  39,83  Sanja Lenček  1984  VB  Zagreb  02.10.1999
5.  38,12  Ana Liber  1996  VŽ  Čakovec  17.09.2011
6.  35,94  Željka Golubić  1984  VB  Varaždin  01.09.1999
7.  34,86  Ana Majdak  2001  SV  Čakovec  13.09.2014
8.  32,90  Martina Mašić  1982  VB  Varaždin  11.10.1997
9.  27,41  Mirta Jakopović  1999  SV  Varaždin  14.04.2013
10.  27,22  Leonarda Bosilj  2000  SV  Varaždin  12.10.2014

Kadetkinje / Girls U16 – Loptica (200 g) / Ball Throw (200g)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  63,02  Sara Kolak  1995  VŽ  Čakovec  09.05.2009
2.  53,99  Maja Varga  1988  VB  Čakovec  03.05.2003
3.  52,55  Ivana Vidačić  1989  VB  Čakovec  03.05.2003
4.  48,67  Ksenija Ciglar  1990  VŽ  Varaždin  07.05.2005
5.  48,12  Marija Bešenić  1992  VŽ  Varaždin  21.04.2007
6.  47,10  Lana Vlaisavljević  1993  VŽ  Varaždin  15.05.2008
7.  43,96  Janja Golubić  1986  VB  Varaždin  19.04.1998
8.  42,60  Marina Perković  1986  VB  Varaždin  19.04.1998
9.  40,56  Valentina Kogl  1994  VŽ  Varaždin  15.05.2008
10.  39,80  Sanja Lenček  1984  VB  Varaždin  06.06.1997

Kadetkinje / Girls U16 – Vortex

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  55,40  Sara Kolak  1995  VŽ  Varaždin  04.10.2008
2.  51,22  Franja Želimorski  1998  VŽ  Varaždin  15.10.2011
3.  37,99  Leonarda Bosilj  2000  VŽ  Varaždin  08.10.2011
4.  36,88  Ana Majdak  2001  VŽ  Varaždin  15.10.2011
5.  36,27  Iva Ostrički  1998  VŽ  Varaždin  10.04.2010
6.  35,70  Pamela Mraz  2001  VŽ  Varaždin  21.05.2011
7.  33,10  Svea Gradinšćak  1998  VŽ  Varaždin  10.04.2010
8.  32,14  Monika Cmrečki  1999  VŽ  Varaždin  16.10.2011
9.  31,27  Mirta Jakopović  1999  VŽ  Varaždin  16.10.2010
10.  29,17  Sara Grgec  2000  VŽ  Varaždin  09.04.2011

Kadetkinje / Girls U16 – Šestoboj / Hexathlon (60m, dalj/LJ, kugla/SP-3kg, 100m pr./H-0,762m d=8m, vis/HJ, 600m)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4.031 (7,95/+0,5  4,66/ 0,0  10,19  15,69/+1,8  1,58  1:48,52)  Lucija Pokos  1994  VŽ  Varaždin  17/18.10.2009
2.  3.261 (8,75  4,73/-0,4  9,10  16,32/-0,9  1,40  2:01,71)  Monika Cmrečki  1999  SV  Zagreb  17/18.05.2014
3.  2.730 (8,28/+0,5  4,25/ 0,0   7,96  15,69/+1,5  1,34  dns)  Dora Paska  1994  VŽ  Varaždin  17/18.10.2009

Kadetkinje / Girls U16 – 4 x 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  50,09  Jana KROBOT (1994), Dora PASKA (1994), Lucija ŠIPOŠ (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Varaždin  20.06.2009
2.  50,90  Stela MUSULIN (1995), Dora PASKA (1994), Jana KROBOT (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Čakovec  24.05.2009
3.  50,98  Dora PASKA (1994), Tena ČUKLI (1993), Lucija ŠIPOŠ (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Split  13.09.2008
4.  51,56  Dora PASKA (1994), Erika KOGL (1992), Tena ČUKLI (1993), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Makarska  23.06.2007
5.  51,91  Orhidea LEŠČAK (2000), Monika CMREČKI (1999), Klara MARTINEZ (2001), Ena KREBELJ (1999)  SV  Osijek  21.05.2014
6.  52,28  Orhidea LEŠČAK (2000), Monika CMREČKI (1999), Petra ŠPICAR (1999), Ena KREBELJ (1999)  SV  Zagreb  21.06.2014
7.  52,40  Ena KREBELJ (1999), Eva MALTAR (1997), Dorotea STRELEC (1996), Vlatka SEKIRNIK (1996)  VŽ  Čakovec  17.09.2011
8.  52,45  Anita MATOKOVIĆ (1983), Sultana SUTAJ (1982), Iva RATKOVIĆ (1984), Ljiljana MLINARIĆ (1982)  VB  Makarska  31.05.1997
9.  52,58  Svea GRADINŠĆAK (1998), Ena KREBELJ (1999), Dorotea STRELEC (1996), Vlatka SEKIRNIK (1996)  VŽ  Osijek  25.05.2011
10.  52,80  Orhidea LEŠČAK (2000), Ena KREBELJ (1999), Lara NAKIĆ (2001), Klara MARTINEZ (2001)  SV  Zagreb  11.05.2014

Kadetkinje / Girls U16 – 4 x 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  2:59,60  Iva RATKOVIĆ (1984), Valentina MATOKOVIĆ (1983), Sultana SUTAJ (1982), Ljiljana MLINARIĆ (1982)  VB  Makarska  01.06.1997
2.  3:00,79  Lucija POKOS (1994), Dora PASKA (1994), Paola PASKA (1992), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Makarska  24.06.2007
3.  3:02,32  Lucija ŠIPOŠ (1994), Petra KOREN (1994), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Varaždin  04.10.2008
4.  3:02,82  Lucija ŠIPOŠ (1994), Dora PASKA (1994), Tena ČUKLI (1993), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Čakovec  06.07.2008
5.  3:03,04  Orhidea LEŠČAK (2000), Monika CMREČKI (1999), Paula ŠIMUNČIĆ (1999), Ena KREBELJ (1999)  SV  Zagreb  22.06.2014
6.  3:06,21  Petra ŠPICAR (1999), Ena KREBELJ (1999), Svea GRADINŠĆAK (1998), Monika CMREČKI (1999)  SV  Zagreb  23.06.2013
7.  3:09,15  Barbara TOMAŠIĆ (1986), Silvija POSAVEC (1986), Mirjana RIBIĆ (1986), Tamara KOLAREK (1987)  VB  Rijeka  27.05.2001
8.  3:10,12  Mateja ŽEŽELJ (1984), Iva RATKOVIĆ (1984), Anamarija BRADAŠKA (1984), Silvija POSAVEC (1986)  VB  Varaždin  23.05.1999
9.  3:10,17  Tena ČUKLI (1993), Paola PASKA (1992), Dona ŠOŠTARIĆ (1993), Erika KOGL (1992)  VŽ  Varaždin  14.04.2007
10.  3:10,53  Dina LACKO (1984), Anamarija BRADAŠKA (1984), Valentina ZEBEC (1983), Iva RATKOVIĆ (1984)  VB  Čakovec  21.06.1998

Kadetkinje / Girls U16 – 100-200-300-400m / Medlay Relay

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  2:26,74  Paola PASKA (1992), Erika KOGL (1992), Lucija POKOS (1994), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Zagreb  23.09.2007
2.  2:31,70  Petra ŠPICAR (1999), Svea GRADINŠĆAK (1998), Ena KREBELJ (1999), Martina KUČINA (1999)  SV  Varaždin  05.10.2013
3.  2:32,22  Orhidea LEŠČAK (2000), Klara MARTINEZ (2001), Ena KREBELJ (1999), Paula ŠIMUNČIĆ (1999)  SV  Varaždin  12.10.2014
4.  2:34,31  Dora PASKA (1994), Paola PASKA (1992), Erika KOGL (1992), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Zagreb  13.05.2007
5.  2:34,53  Orhidea LEŠČAK (2000), Ena KREBELJ (1999), Monika CMREČKI (1999), Paula ŠIMUNČIĆ (1999)  SV  Varaždin  04.05.2014
6.  2:35,30  ?  VB  Varaždin  02.05.2004
7.  2:38,06  Martina BOBEK (1989), Ivana OBADIĆ (1989), Petra ISTER (1989), Marija KOSI (1989)  VB  Čakovec  03.05.2003
8.  2:39,51  Jana KROBOT (1994), Lucija ŠIPOŠ (1994), Ela POLJAK (1995), Dora PASKA (1994)  VŽ  Zagreb  01.09.2007
9.  2:42,47  Erika KOGL (1992), Lucija POKOS (1994), Lucija ŠIPOŠ (1994), Paola PASKA (1992)  VŽ  Varaždin  21.04.2007
10.  2:42,47  Ena KREBELJ (1999), Monika CMREČKI (1999), Lucija GODINIĆ (1999), Petra ŠPICAR (1999)  SV  Varaždin  27.04.2013

Top