AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Kadeti / Boys U16


Odaberite kategoriju: |      Kadeti     |     Kadetkinje     |      Juniori    |      Juniorke     |     Seniori     |      Seniorke     |

Kadeti / Boys U16 – 60 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  7,23  Dejan Cepanec  1989  VB  Zagreb  06.10.2004
2.  7,44 +0,2  Ivan Kraljek  1994  VŽ  Varaždin  26.09.2009
3.  7,46 +1,4  Josip Cestar  1996  VŽ  Varaždin  15.10.2011
4.  7,46 -0,3  Ivan Novko  1999  SV  Zagreb  21.06.2014
5.  7,49  Roman Banfić  1987  VB  Varaždin  19.10.2002
6.  7,56 -0,7  Dino Kolačko  1991  VŽ  Rijeka  17.06.2006
7.  7,59  Miroslav Stanojević  1983  VB  Varaždin  04.09.1998
8.  7,69  Dario Grđan  1986  VB  Zadar  09.09.2000
9.  7,70 -0,6  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Varaždin  10.04.2010
10.  7,70 +0,7  Karlo Kosalec  1995  VŽ  Čakovec  29.05.2010
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  7,31 +2,06  Miroslav Stanojević  1983  VB  Zagreb  19.09.1998
2.  7,44 +3,4  Josip Cestar  1996  VŽ  Varaždin  09.04.2011
3.  7,52 +4,5  Leonard Rušec  1990  VŽ  Čakovec  13.07.2005
4.  7,60 +2,2  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Čakovec  19.06.2010
5.  7,61 +2,1  Ivan Siladić  1983  VB  Zagreb  19.09.1998
6.  7,69 +2,1  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  12.10.2013

Kadeti / Boys U16 – 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  11,42 -0,5  Dejan Cepanec  1989  VB  Rijeka  30.05.2004
2.  11,52  Dragan Đurin  1983  VB  Čakovec  10.10.1998
3.  11,54  Roman Banfić  1987  VB  Zagreb  15.09.2002
4.  11,55  Ivan Siladić  1983  VB  Čakovec  10.10.1998
5.  11,67 +1,1  Ivan Novko  1999  VŽ  Čakovec  13.09.2014
6.  11,68 +0,6  Miroslav Stanojević  1983  VB  Koper  03.10.1998
7.  11,81  Denis Turkalj  1979  CSV  Varaždin  08.10.1994
8.  11,84 +0,1  Josip Cestar  1996  VŽ  Čakovec  17.09.2011
9.  11,89  Antonio Šestak  1983  VB  Čakovec  10.10.1998
10.  12,04 -0,7  Ivan Kraljek  1994  VŽ  Čakovec  28.08.2009
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  11,19 +5,7  Dejan Cepanec  1989  VB  Čakovec  22.05.2004
2.  11,57 +6,1  Ivan Novko  1999  SV  Varaždin  04.05.2014
3.  11,59 +2,7  Ivan Kraljek  1994  VŽ  Čakovec  12.09.2009
4.  11,60 +4,9  Josip Cestar  1996  VŽ  Osijek  25.05.2011
5.  11,72 +3,4  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Čakovec  20.06.2010
6.  12,00 +2,5  Antonio Kopjar  1987  VB  Čakovec  07.07.2002
7.  12,01 +3,1  Karlo Kosalec  1995  VŽ  Čakovec  20.06.2010

Kadeti / Boys U16 – 200 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  23,62 -3,5  Dejan Cepanec  1989  VB  Čakovec  27.06.2004
2.  23,96 +0,2  Josip Cestar  1996  VŽ  Pula  19.06.2011
3.  24,16 +1,1  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Varaždin  23.06.2010
4.  24,21 -1,6  Ivan Novko  1999  SV  Varaždin  29.06.2014
5.  24,29 -1,2  David Šalamon  1998  SV  Čakovec  16.06.2013
6.  24,48  Roman Banfić  1987  VB  Zagreb  24.04.2002
7.  24,74 +1,1  Karlo Kosalec  1995  VŽ  Varaždin  23.06.2010
8.  24,98 +1,1  Nino Vidović  1995  VŽ  Varaždin  23.06.2010
9.  25,34 -0,1  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  06.10.2013
10.  25,57  Antonio Šestak  1983  VB  Zagreb  30.08.1998
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  22,90 +5,0  Dejan Cepanec  1989  VB  Zagreb  25.04.2004

Kadeti / Boys U16 – 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  36,59  Dejan Cepanec  1989  VB  Maribor  25.09.2004
2.  37,48  David Šalamon  1998  SV  Budapest  28.09.2013
3.  37,64  Josip Cestar  1996  VŽ  Zagreb  14.05.2011
4.  37,77  Roman Banfić  1987  VB  Varaždin  19.10.2002
5.  38,23  Miroslav Stanojević  1983  VB  Zagreb  19.09.1998
6.  38,24  Nenad Brezovec  1980  CSV  Varaždin  24.09.1995
7.  38,65  Robert Lukačić  1990  VŽ  Rijeka  25.09.2005
8.  38,75  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Čakovec  27.08.2010
9.  38,94  Ilija Čonda  1986  VB  Zagreb  02.06.2001
10.  39,21  Antonio Šestak  1983  VB  Čakovec  20.06.1998

Kadeti / Boys U16 – 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  53,52  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  06.10.2013
2.  54,67  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  29.06.2013
3.  55,42  Antun Šarec  1984  VB  Varaždin  11.09.1999
4.  59,79  Leon Martinčević  1999  SV  Čakovec  02.06.2013
5.  1:00,32  Mario Lukinec  1985  VB  Varaždin  02.09.2000
6.  1:01,24  Mario Agatić  1988  VB  Varaždin  26.04.2003
7.  1:19,32  Ivan Šanjek  2001  VŽ  Zagreb  14.05.2011
8.  1:34,36  Martin Zvone Golub  2000  VŽ  Zagreb  14.05.2011
9.  1:34,38  Simon Cuković  1999  VŽ  Varaždin  10.04.2010
10.  1:34,90  Patrik Karlo Golub  2000  VŽ  Zagreb  14.05.2011

Kadeti / Boys U16 – 600 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:29,63  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Varaždin  11.04.2010
2.  1:30,06  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  19.05.2013
3.  1:32,39  Mario Volarić  1998  SV  Čakovec  12.05.2013
4.  1:32,77  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  14.04.2013
5.  1:33,5  Antun Šarec  1984  VB  Zagreb  02.07.1997
6.  1:39,43  Andrej Međeral  1996  VŽ  Zagreb  14.05.2011
7.  1:41,48  Leon Martinčević  1999  SV  Čakovec  30.09.2012
8.  1:42,5  Mario Lukinec  1985  VB  Varaždin  23.05.1998
9.  1:49,23  Danijel Hokman  1991  VB  Varaždin  01.06.2003
10.  1:52,67  Andreas Jozepović  2001  SV  Zagreb  18.05.2014

Kadeti / Boys U16 – 800 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2:03,49  Antun Šarec  1984  VB  Varaždin  12.09.1999
2.  2:05,5  Mario Borak  1979  CSV  Pula  25.09.1994
3.  2:06,28  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Pula  27.05.2010
4.  2:06,95  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  30.06.2013
5.  2:09,24  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  13.10.2013
6.  2:09,64  Antonio Jalšić  1995  VŽ  Čakovec  15.09.2010
7.  2:15,12  Mario Agatić  1988  VB  Osijek  25.05.2003
8.  2:15,50  Krešimir Horvat  1984  VB  Čakovec  14.06.1999
9.  2:18,34  David Hokman  1990  VŽ  Varaždin  07.05.2005
10.  2:20,63  Ivica Mrvčić  1990  VŽ  Varaždin  07.05.2005

Kadeti / Boys U16 – 1000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2:39,72  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Čakovec  18.09.2010
2.  2:42,46  Antun Šarec  1984  VB  Zagreb  19.09.1998
3.  2:44,7  Mario Borak  1979  CSV  Varaždin  26.06.1994
4.  2:45,72  Krešimir Horvat  1984  VB  Zagreb  18.09.1999
5.  2:47,35  Antonio Jalšić  1995  VŽ  Varaždin  08.10.2010
6.  2:47,65  Mario Volarić  1998  SV  Varaždin  05.10.2013
7.  2:52,25  Andrej Međeral  1996  VŽ  Čakovec  17.09.2011
8.  2:53,44  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  18.05.2013
9.  2:54,15  Dario Fotak  1998  SV  Čakovec  02.06.2013
10.  2:56,23  Mario Lukinec  1985  VB  Zagreb  18.09.1999

Kadeti / Boys U16 – 1500 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4:30,91  Krešimir Horvat  1984  VB  Čakovec  13.06.1999
2.  4:33,45  Mario Volarić  1998  SV  Čakovec  15.06.2013
3.  4:35,99  Dario Fotak  1998  SV  Zagreb  21.09.2013
4.  4:36,54  Antonio Jalšić  1995  VŽ  Čakovec  14.09.2010
5.  4:38,49  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Varaždin  17.04.2010
6.  4:39,0  Mario Borak  1979  CSV  Varaždin  09.04.1994
7.  4:39,79  Nino Jelušić  1991  VŽ  Čakovec  07.05.2006
8.  4:44,94  Antun Šarec  1984  VB  Zagreb  30.08.1997
9.  4:52,92  Andrej Međeral  1996  VŽ  Varaždin  21.05.2011
10.  4:55,42  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  14.10.2012

Kadeti / Boys U16 – 2000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  6:46,65  Matija Milec 1989 VB Zagreb  05.09.2004

Kadeti / Boys U16 – 3000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  9:44,2  Krešimir Horvat  1984  VB  Varaždin  23.09.1999
2.  9:46,88  Mario Borak  1979  CSV  Osijek  12.06.1994
3.  10:10,56  Damir Majcen  1986  VB  Rijeka  27.05.2001
4.  10:13,47  Mario Volarić  1998  SV  Pula  22.05.2013
5.  10:25,0  Antun Šarec  1984  VB  Varaždin  26.04.1997
6.  10:31,7  Mario Lukinec  1985  VB  Čakovec  25.04.1999
7.  10:42,3  Branimir Majcen  1986  VB  Zagreb  29.04.2001
8.  10:48,42  Danijel Šarc  1988  VB  Osijek  25.05.2003
9.  10:50,03  David Šalamon  1998  SV  Rijeka  08.07.2012
10.  10:56,42  Kristijan Boltek  1982  VB  Varaždin  07.09.1997

Kadeti / Boys U16 – 100 m prepone (h=0,840m) / 100 m Hurdles (h=0,840m)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,75 -0,7  Marko Štefinščak  1984  VB  Zagreb  18.09.1999
2.  15,15 +0,8  Tin Vlahinja  1998  SV  Varaždin  08.05.2013
3.  15,91  Ilija Čonda  1986  VB  Čakovec  08.09.2001
4.  16,07 +0,2  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  13.10.2013
5.  16,42 -0,1  Nikola Domjan  1989  VB  Rijeka  30.05.2004
6.  17,19 -0,4  Krunoslav Marčun  1986  VB  Rijeka  26.05.2001
7.  18,28 -0,6  Andreas Jozepović  2001  SV  Zagreb  11.05.2014
8.  18,38 +0,2  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  13.10.2013
9.  18,98  Tomislav Biškup  1989  VB  Osijek  25.05.2003
10.  19,29 -2,5  Luka Ilčić  2001  SV  Varaždin  07.05.2014
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  15,55 +3,2  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Osijek  25.05.2011

Kadeti / Boys U16 – 300 m prepone (h=0,762m) / 300 m Hurdles (h=0,762m)

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  41,85  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  23.06.2013
2.  43,06  Ilija Čonda  1986  VB  Rijeka  23.09.2001
3.  44,18  Dario Fotak  1998  SV  Zagreb  23.06.2013
4.  44,22  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Varaždin  16.10.2010
5.  45,64  Antonio Šestak  1983  VB  Koper  03.10.1998
6.  46,17  Krunoslav Marčun  1986  VB  Rijeka  27.05.2001
7.  46,55  Nikola Domjan  1989  VB  Čakovec  05.05.2004
8.  58,16  Petar Mak  1999  VŽ  Varaždin  21.05.2011

Kadeti / Boys U16 – Dalj / Long Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  6,06  Jan Šlehta  1998  SV  Čakovec  15.09.2013
2.  6,05  Dragan Đurin  1983  VB  Čakovec  10.10.1998
3.  5,97  Roman Banfić  1987  VB  Varaždin  01.09.2002
4.  5,96  Antonio Kopjar  1987  VB  Varaždin  01.09.2002
5.  5,96  Neven Zadravec  1990  VŽ  Varaždin  20.04.2005
6.  5,82 -0,7  Tin Vlahinja  1998  SV  Zagreb  23.06.2013
7.  5,65  Denis Šalamon  1994  VŽ  Varaždin  26.09.2009
8.  5,60  Krunoslav Marčun  1986  VB  Zagreb  01.09.2001
9.  5,60  Leonard Rušec  1990  VŽ  Rijeka  25.09.2005
10.  5,60  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Čakovec  04.05.2011
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  6,20 +3,1  Antonio Kopjar  1987  VB  Čakovec  7.07.2002
2.  5,79 +3,8  Ilija Čonda  1986  VB  Zagreb  03.06.2001

Kadeti / Boys U16 – Vis / High Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1,95  Tin Vlahinja  1998  SV  Zagreb  22.06.2013
2.  1,90  Luka Siladić  1986  VB  Varaždin  10.05.2001
3.  1,76  Benjamin Kopjar  1988  VB  Makarska  21.06.2003
4.  1,75  Antonio Kopjar  1987  VB  Čakovec  06.07.2002
5.  1,73  Nikola Domjan  1989  VB  Makarska  19.06.2004
6.  1,72  Marko Štefinščak  1984  VB  Zagreb  18.09.1999
7.  1,72  Dario Rutić  1996  VŽ  Osijek  25.05.2011
8.  1,71  Luka Štefan  1993  VŽ  Split  13.09.2008
9.  1,70  Matija Golubić  1980  CSV  Varaždin  26.06.1994
10.  1,65  Dragan Đurin  1983  VB  Varaždin  23.05.1998
11.  1,65  Krunoslav Marčun  1986  VB  Varaždin  21.04.2001

Kadeti / Boys U16 – Motka / Pole Vault

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2,60  Tomislav Biškup  1989  VB  Zagreb  08.07.2004
2.  2,40  Bojan Herkov  1983  VB  Varaždin  17.09.1997
3.  2,40  Tin Vlahinja  1998  SV  Zagreb  21.09.2013
4.  2,20  Bojan Nerkov  1983  VB  Varaždin  26.04.1997
5.  2,00  Tin Kirić  2001  SV  Varaždin  03.05.2014
6.  1,80  Luka Ilčić  2001  SV Varaždin  03.05.2014

Kadeti / Boys U16 – Kugla (4 kg) / Shot Put (4 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  16,11  Saša Novoselec  1982  VB  Zagreb  02.07.1997
2.  15,80  Jan Ožeg  2000  SV  Zagreb  21.06.2014
3.  15,27  Domagoj Njegač  1988  VB  Zagreb  04.10.2003
4.  15,16  Ranko Jeftić  1979  CSV  Zagreb  03.07.1994
5.  14,83  Mislav Maletić  1980  CSV  Zagreb  09.09.1995
6.  13,86  Viktor Ožeg  1995  VŽ  Varaždin  16.10.2010
7.  13,38  Ivan Gašparlin  1983  VB  Karlovac  09.09.1998
8.  13,36  Ivan Purgar  1985  VB  Makarska  27.05.2000
9.  13,28  Marijan Domislović  1986  VB  Varaždin  15.07.2000
10.  13,27  Denis Skupnjak  1984  VB  Varaždin  22.05.1999

Kadeti / Boys U16 – Disk (1 kg) / Discus Throw (1 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  53,22  Domagoj Njegač  1988  VB  Kaposvar  27.09.2003
2.  50,04  Saša Novoselec  1982  VB  Varaždin  18.10.1997
3.  49,20  Ranko Jeftić  1979  CSV  Zagreb  01.05.1994
4.  47,86  Matija Flegar  1987  VB  Zagreb  15.09.2002
5.  47,80  Vinko Kopjar  1998  SV  Varaždin  05.10.2013
6.  41,48  Ivan Gašparlin  1983  VB  Varaždin  15.08.1998
7.  41,18  Jan Ožeg  2000  SV  Zagreb  05.10.2014
8.  39,60  Mislav Maletić  1980  CSV  Varaždin  22.10.1995
9.  37,40  Nenad Nanovski  1979  CSV  Zagreb  04.09.1994
10.  36,70  Nikola Starčević  1980  CSV  Varaždin  22.10.1995

Kadeti / Boys U16 – Koplje (600 g) / Javelin Throw (600 g)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  48,72  Ranko Jeftić  1979  CSV  Osijek  12.06.1994
2.  48,52  Drago Gotal  1979  CSV  Varaždin  27.08.1994
3.  48,10  Nikola Starčević  1980  CSV  Veszprem  07.10.1995
4.  48,00  Robert Gerić  1982  VB  Zagreb  21.09.1997
5.  44,94  Goran Ružić  1980  CSV  Varaždin  24.09.1995
6.  42,93  Viktor Ožeg  1995  VŽ  Pula  27.05.2010
7.  42,27  Denis Skupnjak  1984  VB  Varaždin  22.05.1999
8.  42,22  Saša Novoselec  1982  VB  Karlovac  28.09.1997
9.  42,20  Andreas Jozepović  2001  SV  Čakovec  30.08.2014
10.  40,62  Vedran Lanta  1982  VB  Pula  05.10.1996

Kadeti / Boys U16 – Kladivo (4 kg) / Hammer Throw (4 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  57,46  Domagoj Njegač  1988  VB  Zagreb  30.08.2003
2.  55,92  Antonio Vojnović  1997  SV  Rijeka  29.09.2012
3.  54,70  Saša Novoselec  1982  VB  Varaždin  11.10.1997
4.  54,51  Viktor Ožeg  1995  VŽ  Čakovec  18.09.2010
5.  54,00  Jan Ožeg  2000  SV  Zagreb  05.10.2014
6.  48,03  Vinko Kopjar  1998  SV  Zagreb  29.09.2013
7.  45,20  Matija Flegar  1987  VB  Čakovec  07.07.2002
8.  42,60  Marko Štuhec  1981  VB  Čakovec  17.04.1996
9.  37,75  Antonijo Vojvodić  1997  VŽ  Varaždin  10.10.2009
10.  37,68  Ivan Purgar  1985  VB  Makarska  28.05.2000

Kadeti / Boys U16 – Loptica (200 g) / Ball Throw (200g)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  70,18  Stjepan Šinjori  1988  VB  Osijek  25.05.2003
2.  66,76  Domagoj Njegač  1988  VB  Čakovec  03.05.2003
3.  65,02  Denis Skupnjak  1984  VB  Karlovac  28.09.1997
4.  63,76  Marin Maršić  1990  VB  Rijeka  30.05.2004
5.  60,75  Marijan Domislović  1986  VB  Karlovac  08.09.1999
6.  60,47  Davor Bogović  1989  VB  Varaždin  02.05.2004
7.  58,66  Dino Locaj  1997  VŽ  Zagreb  02.06.2010
8.  58,14  Viktor Ožeg  1995  VŽ  Čakovec  09.05.2009
9.  55,34  Igor Marić  1990  VB  Varaždin  02.05.2004
10.  55,26  Timotej Tomšić  1996  VŽ  Varaždin  17.10.2009

Kadeti / Boys U16 – Vortex

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  66,30  Andreas Jozepović  2001  VŽ  Varaždin  21.06.2014
2.  57,72  Ivan Koprek  1999  VŽ  Varaždin  21.05.2011
3.  56,79  Dino Locaj  1997  VŽ  Varaždin  17.04.2010
4.  51,19  Patrik Cikač  1998  VŽ  Varaždin  08.10.2011
5.  44,13  Jan Ožeg  2000  VŽ  Varaždin  15.10.2011
6.  42,95  Matija Pavala  1999  VŽ  Varaždin  09.04.2011
7.  41,53  Kristijan Kokijer  1999  VŽ  Varaždin  08.10.2010
8.  40,46  Ivan Novko  1999  VŽ  Varaždin  16.10.2011
9.  38,25  Neven Galunić  1999  VŽ  Varaždin  09.04.2011
10.  36,20  Petar Mak  1999  VŽ  Varaždin  16.10.2011

Kadeti / Boys U16 – Šestoboj / Hexathlon (60m, dalj/LJ, kugla/SP-4kg,  100m pr./H-0,84m, vis/HJ, 800m)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  3.170 (7,69/+2,1  4,58   9,46  16,07/+0,2  1,54  2:07,68)  David Šalamon  1998  SV Varaždin  12/13.10.2013
2.  2.866 (7,80/+2,1  4,82   9,03  18,38/+0,2  1,48  2:09,24)  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  12/13.10.2013

Kadeti / Boys U16 – 4 x 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  46,60  Ivan SILADIĆ (1983), Antonio ŠESTAK (1983), Dragan ĐURIN (1983), Miroslav STANOJEVIĆ (1983)  VB  Zagreb  19.09.1998
2.  46,82  Zdenko GRADEČAK (1983), Dragan ĐURIN (1983), Antonio ŠESTAK (1983), Miroslav STANOJEVIĆ (1983)  VB  Čakovec  20.06.1998
3.  47,25  Krunoslav MARČUN (1986), Ilija ČONDA (1986), Roman BANFIĆ (1987), Dario GRĐAN (1986)  VB  Rijeka  22.09.2001
4.  47,29  Jan ŠLEHTA (1998), David ŠALAMON (1998), Tin VLAHINJA (1998), Ivan NOVKO (1999)  SV  Čakovec  15.09.2013
5.  47,61  ?  VB  Čakovec  06.07.2002
6.  47,63  Josip CESTAR (1996), Timotej TOMŠIĆ (1996), Karlo KOSALEC (1995), Nino VIDOVIĆ (1995)  VŽ  Čakovec  19.06.2010
7.  47,77  Dino HUZJAK (1989), Dejan CEPANEC (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Mihael KOSOVEC (1989)  VB  Zagreb  17.04.2004
8.  48,04  ?  VB  Varaždin  07.09.1997
9.  48,82  Ivan DODIGOVIĆ (1995), Timotej TOMŠIĆ (1996), Nino VIDOVIĆ (1995), Karlo KOSALEC (1995)  VB  Zagreb  13.05.2010
10.  49,18  ?  VB  Makarska  19.06.2004

Kadeti / Boys U16 – 4 x 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  2:34,20  Dragan ĐURIN (1983), Antonio ŠESTAK (1983), Antun ŠAREC (1984), Miroslav STANOJEVIĆ (1983)  VB  Varaždin  14.06.1998
2.  2:36,54  Karlo KOSALEC (1995), Timotej TOMŠIĆ (1996), Josip CESTAR (1996), Nino VIDOVIĆ (1995)  VŽ  Čakovec  20.06.2010
3.  2:41,12  Neven GALINA (1987), Antonio KOPJAR (1987), Dalibor HORVAT (1988), Roman BANFIĆ (1987)  VB  Varaždin  01.09.2002
4.  2:41,21  Dino HUZJAK (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Nikola DOMJAN (1989), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Makarska  20.06.2004
5.  2:43,80  Krunoslav MARČUN (1986), Roman BANFIĆ (1987), Ilija ČONDA (1986), Dario GRĐAN (1986)  VB  Rijeka  27.05.2001
6.  2:44,45  Dario FOTAK (1998), Jakob DOMISLOVIĆ (1999), Tin VLAHINJA (1998), David ŠALAMON (1998)  SV  Zagreb  23.06.2013
7.  2:45,08  Matija MILEC (1989), Nikola DOMJAN (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Čakovec  05.05.2004
8.  2:53,2  Omer HALILOVIĆ (1985), Josip ŠMIDLEHNER (1985), Dario GRĐAN (1986), Mario LUKINEC (1985)  VB  Zagreb  08.04.2000
9.  2:53,51  Dragutin HABUŠ (1984), Mario LUKINEC (1985), Kruno ORŠIĆ (1985), Marko ŠTEFINŠČAK (1984)  VB  Varaždin  23.05.1999
10.  3:00,4  Dragutin HABUŠ (1984), Kruno ORŠIĆ (1985), Josip ŠMIDLEHNER (1985), Marko ŠTEFINŠČAK (1984)  VB  Čakovec  25.04.1999

Kadeti / Boys U16 – 100-200-300-400m / Medlay Relay

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  2:13,35  Jakob DOMISLOVIĆ (1999), Jan ŠLEHTA (1998), Ivan NOVKO (1999), David ŠALAMON (1998)  SV  Varaždin  05.10.2013
2.  2:13,87  Nikola DOMJAN (1989), Dino HUZJAK (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Rijeka  30.05.2004
3.  2:16,15  Tomislav BIŠKUP (1989), Nikola DOMJAN (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Varaždin  18.09.2004
4.  2:17,25  Jan ŠLEHTA (1998), Ivan NOVKO (1999), Tin VLAHINJA (1998), Leon MARTINČEVIĆ (1999)  SV  Zagreb  18.05.2013
5.  2:19,68  Viktor DOMISLOVIĆ (1991), Dejan CEPANEC (1989), Neven ZADRAVEC (1990), Nikola DOMJAN (1989)  VB  Varaždin  02.05.2004
6.  2:22,06  Leonard RUŠEC (1990), Ozren ĆOSIĆ (1990), Dejan BUBNJARIĆ (1990), Robert LUKAČIĆ (1990)  VŽ  Varaždin  07.05.2005
7.  2:22,80  Mihael KOSOVEC (1989), Nikola FURJAN (1990), Tomislav BIŠKUP (1989), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Zagreb  30.08.2003
8.  2:24,99  Mihael KOSOVEC (1989), Jurica ŠANTEK (1988), Benjamin KOPJAR (1988), Dejan CEPANEC (1989)  VB  Osijek  25.05.2003
9.  2:25,87  Luka ILČIĆ (2001), Jan OŽEG (2000), Andreas JOZEPOVIĆ (2001), Ivan NOVKO (1999)  SV  Varaždin  12.10.2014
10.  2:27,19  Mihael KOSOVEC (1989), Dejan CEPANEC (1989), Tomislav BIŠKUP (1989), Benjamin KOPJAR (1988)  VB  Čakovec  03.05.2003

Top