AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Juniorke / Junior Women


Odaberite kategoriju: |      Kadeti     |     Kadetkinje     |      Juniori    |      Juniorke     |     Seniori     |      Seniorke     |

Juniorke / Junior Women – 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  12,19 -0,2  Mateja Jambrović  1996  SV  Zagreb  07.06.2014
2.  12,34 +1,0  Lucija Pokos  1994  VŽ  Split  26.06.2010
3.  12,38 +1,8  Vlatka Sekirnik  1996  SV  Čakovec  12.05.2013
4.  12,58 +0,7  Dora Paska  1994  SV  Zagreb  04.05.2013
5.  12,67 +1,3  Paola Paska  1992  VŽ  Zagreb  25.06.2011
6.  12,82 +1,8  Erika Kogl  1992  VŽ  Zagreb  25.06.2011
7.  12,93 -0,8  Kristina Dudek  1994  SV  Zagreb  14.09.2013
8.  12,93 -0,2  Ena Krebelj  1999  SV  Zagreb  22.06.2014
9.  13,12  Patricija Bedenik  1978  CSV  Zagreb  14.05.1994
10.  13,15  0,0  Kristina Horvat  1981  VB  Zagreb  29.04.2000
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  12,29 +3,3  Lucija Pokos  1994  VŽ  Čakovec  12.09.2009
2.  12,62 +3,9  Paola Paska  1992  VŽ  Zagreb  25.06.2011
3.  12,74 +2,5  Erika Kogl  1992  VŽ  Varaždin  09.10.2011
4.  12,83 +4,3  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  04.05.2014
5.  13,14 +6,7  Klara Martinez  2001  SV  Varaždin  04.05.2014

Juniorke / Junior Women – 200 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  24,50 -2,9  Mateja Jambrović  1996  SV  Pitesti  27.07.2014
2.  24,78 -0,2  Lucija Pokos  1994  SV  Varaždin  30.06.2013
3.  25,51 -0,2  Vlatka Sekirnik  1996  SV  Varaždin  30.06.2013
4.  25,56 +1,9  Kristina Dudek  1994  SV  Maribor  07.07.2013
5.  25,95 +1,2  Dora Paska  1994  VŽ  Pula  19.06.2011
6.  26,59 +0,8  Paola Paska  1992  VŽ  Zagreb  26.06.2011
7.  26,85 -1,9  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Zagreb  11.05.1997
8.  26,99 -2,9  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  29.06.2014
9.  27,02  0,0  Tena Čukli  1993  VŽ  Zagreb  26.06.2011
10.  27,08  0,0  Višnja Bunić  1983  VB  Čakovec  13.05.2001
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  26,86 +2,4  Tena Čukli  1993  VŽ  Varaždin  11.04.2010

Juniorke / Junior Women – 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  40,04  Mateja Jambrović  1996  SV  Čakovec  12.05.2013
2.  40,42  Kristina Dudek  1994  SV  Zagreb  14.09.2013
3.  41,72  Lucija Pokos  1994  VŽ  Čakovec  24.05.2009
4.  42,21  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Makarska  31.05.1997
5.  42,47  Tena Čukli  1993  VŽ  Čakovec  20.05.2007
6.  43,14  Danijela Roško  1993  VŽ  Čakovec  14.07.2010
7.  43,60  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  21.06.2014
8.  43,79  Paola Paska  1992  VŽ  Varaždin  09.10.2009
9.  43,80  Ena Krebelj  1999  SV  Varaždin  30.04.2014
10.  44,42  Marina Horvat  1984  VB  Zagreb  18.09.1999

Juniorke / Junior Women – 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  55,53  Kristina Dudek  1994  SV  Stara Zagora  27.07.2013
2.  58,20  Danijela Roško  1993  SV  Split  19.05.2012
3.  58,45  Petra Ptiček  1981  VB  Zagreb  17.06.2000
4.  59,72  Višnja Bunić  1983  VB  Varaždin  22.07.2000
5.  1:00,19  Ljiljana Mlinarić  1982  VB  Varaždin  10.07.1999
6.  1:00,84  Tena Čukli  1993  VŽ  Pula  13.06.2009
7.  1:01,32  Martina Kučina  1999  SV  Varaždin  28.06.2014
8.  1:01,65  Katarina Pažur  1987  VB  Zagreb  01.09.2001
9.  1:01,81  Patricija Bedenik  1978  CSV  Zagreb  14.05.1994
10.  1:01,84  Mirjana Pavličević  1987  VŽ  Zagreb  14.05.2005

Juniorke / Junior Women – 600 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:36,06  Danijela Roško  1993  VŽ  Zagreb  15.05.2011
2.  1:39,4  Petra Ptiček  1981  VB  Varaždin  29.03.1998
3.  1:39,69  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  22.06.2014
4.  1:39,8  Katarina Pažur  1987  VB  Varaždin  07.04.2001
5.  1:41,51  Marina Horvat  1984  VB  Zagreb  19.09.1999
6.  1:42,5  Gordana Gledić  1980  CSV  Varaždin  08.04.1995
7.  1:43,3  Višnja Bunić  1983  VB  Varaždin  23.09.1999
8.  1:43,9  Silvija Posavec  1986  VB  Zagreb  29.04.2001
9.  1:44,1  Barbara Tomašić  1986  VB  Čakovec  23.06.2001
10.  1:44,88  Tena Čukli  1993  VŽ  Rijeka  18.06.2006

Juniorke / Junior Women – 800 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2:08,24  Petra Ptiček  1981  VB  Ljubljana  10.06.2000
2.  2:17,46  Danijela Roško  1993  SV  Varaždin  16.06.2012
3.  2:18,25  Katarina Pažur  1987  VB  Zagreb  05.06.2002
4.  2:20,71  Višnja Bunić  1983  VB  Zagreb  23.06.2000
5.  2:23,9  Gordana Gledić  1980  VB  Varaždin  05.05.1996
6.  2:24,69  Marina Horvat  1984  VB  Varaždin  12.09.1999
7.  2:25,16  Silvija Posavec  1986  VB  Rijeka  17.09.2000
8.  2:29,34  Štefica Horvat  1988  VB  Čakovec  03.07.2003
9.  2:31,50  Martina Kučina  1999  SV  Zagreb  21.09.2014
10.  2:32,40  Tena Čukli  1993  VŽ  Rijeka  05.06.2010

Juniorke / Junior Women – 1.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  3:15,9  Gordana Gledić  1980  VB  Varaždin  29.03.1998
2.  3:17,9  Marina Horvat  1984  VB  Varaždin  08.04.2001
3.  3:22,49  Dragana Strmečki  1988  VB  Zagreb  30.08.2003
4.  3:24,9  Natalija Međeral  1982  VB  Varaždin  29.03.1998
5.  3:25,97  Dona Šoštarić  1993  VŽ  Varaždin  30.04.2010
6.  3:27,10  Danijela Roško  1993  VŽ  Varaždin  14.04.2007
7.  3:27,23  Paula Šimunčić  1999  SV  Čakovec  02.06.2013
8.  3:29,32  Stela Posnjak  1996  VŽ  Varaždin  21.05.2011
9.  3:32,73  Štefica Horvat  1988  VB  Zagreb  30.08.2003
10.  3:35,16  Monika Međeral  1997  VŽ  Varaždin  21.05.2011

Juniorke / Junior Women – 1.500 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4:58,00  Katarina Pažur  1987  VB  Čakovec  02.07.2003
2.  5:01,75  Marina Horvat  1984  VB  Rijeka  08.05.1999
3.  5:03,55  Ana Lukina  1987  VŽ  Varaždin  30.09.2005
4.  5:03,82  Višnja Bunić  1983  VB  Varaždin  06.05.2000
5.  5:15,4  Gordana Gledić  1980  VB  Zagreb  12.04.1997
6.  5:16,08  Danijela Roško  1993  VŽ  Split  25.09.2011
7.  5:16,26  Barbara Tomašić  1986  VB  Zagreb  02.06.2001
8.  5:17,41  Paula Šimunčić  1999  SV  Osijek  21.05.2014
9.  5:18,5  Marija Čumbrek  1977  CSV  Varaždin  08.05.1994
10.  5:24,4  Natalija Međeral  1982  VB  Varaždin  18.04.1998

Juniorke / Junior Women – 2.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  7:10,46  Paula Šimunčić  1999  SV  Čakovec  13.09.2014
2.  7:37,80  Barbara Tomašić  1986  VB  Zagreb  26.08.2000

Juniorke / Junior Women – 3.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  11:11,05  Ana Lukina  1987  VŽ  Varaždin  24.09.2005
2.  11:25,26  Barbara Tomašić  1986  VB  Čakovec  13.05.2001
3.  11:27,56  Marina Horvat  1984  VB  Rijeka  09.05.1999
4.  11:48,12  Gordana Gledić  1980  VB  Rijeka  17.05.1998
5.  11:52,49  Natalija Međeral  1982  VB  Varaždin  06.09.1998
6.  11:55,6  Višnja Bunić  1983  VB  Zagreb  09.04.2000
7.  11:59,07  Danijela Roško  1993  VŽ  Rijeka  05.06.2010
8.  12:05,58  Paula Šimunčić  1999  SV  Zagreb  21.09.2014
9.  12:26,21  Tena Čukli  1993  VŽ  Split  25.09.2011
10.  12:36,88  Dona Šoštarić  1993  VŽ  Varaždin  26.09.2010

Juniorke / Junior Women – 5.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  26:19,42  Dorotea Strelec  1996  SV  Zagreb  21.09.2013

Juniorke / Junior Women – 3000 m hodanje / 3000 m Race Walking

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  21:43,56  Sonja Pongračić  2000  SV  Čakovec  13.09.2014

Juniorke / Junior Women – 100 m prepone / 100 m Hurdles

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,36 -1,0  Vlatka Sekirnik  1996  SV  Zagreb  08.06.2013
2.  14,49 +1,7  Dora Paska  1994  SV  Varaždin  29.06.2013
3.  15,77 +0,1  Erika Kogl  1992  VŽ  Zagreb  17.05.2009
4.  15,84 +0,8  Lucija Pokos  1994  SV  Varaždin  12.10.2013
5.  17,37  Iva Kelemen  1977  CSV  Zagreb  14.05.1994
6.  18,42 +0,5  Katarina Peršić  1982  VB  Zagreb  02.10.1999
7.  19,71 +0,6  Branka Lucić  1982  VB  Zagreb  10.05.1997
8.  19,82 -1,3  Tamara Kolarek  1987  VB  Čakovec  05.10.2002
9.  21,21  Mateja Žeželj  1984  VB  Varaždin  06.05.2000
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  20,45 +7,1  Mateja Žeželj  1984  VB  Čakovec  12.05.2001

Juniorke / Junior Women – 400 m prepone / 400 m Hurdles

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:06,74  Kristina Dudek  1994  SV  Split  08.09.2013
2.  1:08,89  Katarina Peršić  1982  VB  Varaždin  12.09.1999
3.  1:09,19  Vlatka Sekirnik  1996  SV  Varaždin  16.06.2012
4.  1:09,97  Vlatka Sekirnik  1994  VŽ  Varaždin  04.06.2011
5.  1:12,83  Natalija Međeral  1982  VB  Zagreb  03.05.1998
6.  1:13,80  Marija Čumbrek  1977  CSV  Varaždin  10.07.1994
7.  1:14,46  Marija Kosi  1989  VŽ  Čakovec  07.05.2006
8.  1:15,78  Erika Kogl  1992  VŽ  Split  05.09.2009
9.  1:16,91  Mateja Žeželj  1984  VB  Zagreb  30.09.2001
10.  1:17,70  Kristina Androlić  1978  VB  Varaždin  12.05.1996

Juniorke / Junior Women – 2.000 m zapreke / 2.000 m Steeplechase

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  8:41,96  Paula Šimunčić  1999  SV  Rijeka  15.06.2014

Juniorke / Junior Women – 3.000 m zapreke / 3.000 m Steeplechase

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  16:00,88  Dajana Pejić  1997  SV  Zagreb  21.09.2013

Juniorke / Junior Women – Dalj / Long Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  5,30  Sultana Sutaj  1982  VB  Zagreb  18.05.1997
2.  5,26 +1,0  Jana Krobot  1994  VŽ  Pula  19.06.2011
3.  5,06  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Varaždin  27.04.2003
4.  5,01 +1,0  Lucija Pokos  1994  SV  Varaždin  13.10.2013
5.  4,94  Petra Špicar  1999  SV  Čakovec  06.09.2014
6.  4,90  Maja Vujec  1985  VB  Zagreb  20.05.2001
7.  4,88  Paola Paska  1992  VŽ  Varaždin  12.10.2008
8.  4,87  Kristina Horvat  1981  VB  Varaždin  07.05.2000
9.  4,85  Erika Kogl  1992  VŽ  Varaždin  30.04.2010
10.  4,85  Svea Gradinšćak  1998  SV  Pula  22.05.2013
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  5,16 +2,8  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Čakovec  06.07.2002

Juniorke / Junior Women – Vis / High Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1,68  Lucija Pokos  1994  SV  Zagreb  21.09.2013
2.  1,67  Sultana Sutaj  1982  VB  Budapest  04.10.1997
3.  1,60  Mateja Žeželj  1984  VB  Zagreb  24.04.2002
4.  1,57  Vesna Grašić  1975  CSV  Varaždin  08.05.1994
5.  1,54  Hiriša Farizi  1986  VB  Varaždin  07.04.2001
6.  1,50  Dorotea Strelec  1996  VŽ  Varaždin  21.06.2009
7.  1,50  Magdalena Šafran  1996  VŽ  Pula  27.05.2010
8.  1,50  Veronika Kopjar  1989  SV  Varaždin  09.05.2012
9.  1,50  Monika Cmrečki  1999  SV  Rijeka  15.06.2014
10.  1,45  Ivana Zagorec  1983  VB  Varaždin  29.03.1998
11.  1,45  Monika Bosilj  1985  VB  Varaždin  29.03.1998
12.  1,45  Katarina Peršić  1982  VB  Varaždin  06.09.1998
13.  1,45  Tanja Hrastić  1987  VB  Zagreb  24.04.2002
14.  1,45  Jelena Tenčić  1988  VB  Varaždin  01.09.2002

Juniorke / Junior Women – Troskok / Triple Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  11,00  Erika Kogl  1992  VŽ  Varaždin  16.10.2011
2.  10,79  0,0  Lucija Pokos  1994  SV  Zagreb  21.09.2013
3.  10,47  Vesna Grašić  1975  CSV  Varaždin  09.04.1994
4.  10,26  Sultana Sutaj  1982  VB  Zagreb  10.05.1997
5.  9,98 -1,3  Maja Vujec  1985  VB  Zagreb  29.09.2001
6.  9,60  Paola Paska  1992  VŽ  Makarska  06.09.2008
7.  9,59 -0,0  Anamarija Bradaška  1984  VB  Rijeka  08.05.1999
8.  9,50 +0,7  Svea Gradinšćak  1998  SV  Zagreb  07.06.2014
9.  9,23  Mateja Žeželj  1984  VB  Varaždin  06.05.2000
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  9,69 +2,2  Mateja Žeželj  1984  VB  Čakovec  12.05.2001

Juniorke / Junior Women – Motka / Pole Vault

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2,90  Nina Karan Hrženjak  1998  SV  Čakovec  15.09.2013
2.  2,50  Dinka Putar  1986  VB  Čakovec  26.06.2004
3.  2,40  Marina Matijaško  1982  VB  Rijeka  16.09.2000
4.  2,40  Paola Paska  1992  VŽ  Varaždin  04.06.2011
5.  2,30  Suzana Gužvinec  1997  SV  Varaždin  06.10.2012
6.  2,20  Valentina Zebec  1983  VB  Varaždin  26.06.1999
7.  2,10  Orhidea Leščak  2000  SV  Čakovec  02.09.2013
8.  1,90  Tena Čukli  1993  VŽ  Zagreb  30.08.2008
9.  1,90  Mihaela Habunek  2002  SV  Čakovec  07.09.2014
10.  1,70  Martina Kolar  1983  VB  Varaždin  02.09.2000

Juniorke / Junior Women – Kugla / Shot Put

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,23  Martina Mašić  1982  VB  Rijeka  17.09.2000
2.  12,63  Sanja Lenček  1984  VB  Čakovec  03.07.2003
3.  12,62  Štefica Sever  1982  VB  Riesa  23.09.2000
4.  11,72  Viktorija Florjan  1976  CSV  Rijeka  16.06.1994
5.  11,37  Tajana Šipoš  1976  CSV  Varaždin  08.05.1994
6.  10,39  Valentina Kogl  1994  VŽ  Čakovec  15.09.2010
7.  10,13  Sara Kolak  1995  VŽ  Varaždin  17.10.2010
8.  10,11  Ana-Marija Kopjar  1987  VB  Karlovac  12.04.2003
9.  9,97  Marija Humek  1987  VŽ  Varaždin  15.10.2006
10.  9,77  Erika Kogl  1992  VŽ  Rijeka  06.06.2010

Juniorke / Junior Women – Disk / Discus Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  50,20  Viktorija Florjan  1976  CSV  Zagreb  06.05.1995
2.  38,00  Milica Mašić  1985  VB  Varaždin  08.05.2004
3.  37,15  Martina Mašić  1982  VB  Čakovec  01.10.2000
4.  33,92  Štefica Sever  1982  VB  Varaždin  23.09.1999
5.  33,82  Tajana Šipoš  1976  CSV  Zagreb  02.09.1995
6.  32,31  Ivana Vidačić  1989  VŽ  Varaždin  31.05.2006
7.  31,93  Lea Horvat  1994  VŽ  Varaždin  08.05.2010
8.  31,13  Tanja Čerpinko  1989  VŽ  Varaždin  15.04.2007
9.  30,87  Sanja Lenček  1984  VB  Čakovec  19.10.2003
10.  30,79  Leonarda Bosilj  2000  SV  Čakovec  30.08.2014

Juniorke / Junior Women – Koplje / Javelin Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  55,69  Sara Kolak  1995  VŽ  Maribor  02.10.2010
2.  47,04  Tajana Šipoš  1976  CSV  Varaždin  06.07.1994
3.  38,04  Štefica Sever  1982  VB  Makarska  01.06.1997
4.  37,85  Franja Želimorski  1998  SV  Varaždin  29.06.2014
5.  37,66  Maja Varga  1988  VŽ  Varaždin  01.07.2006
6.  35,89  Sanja Lenček  1984  VB  Zagreb  29.08.1999
7.  34,50  Viktorija Florjan  1976  CSV  Zagreb  05.06.1994
8.  34,32  Lea Horvat  1994  VŽ  Rijeka  05.06.2010
9.  33,40  Tanja Drobila  1980  VB  Varaždin  26.04.1997
10.  30,38  Leonarda Bosilj  2000  SV  Varaždin  28.04.2013

Juniorke / Junior Women – Kladivo / Hammer Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  49,33  Štefica Sever  1982  VB  Varaždin  06.05.2000
2.  46,64  Milica Mašić  1985  VB  Zagreb  21.04.2002
3.  43,30  Martina Mašić  1982  VB  Zagreb  29.04.2000
4.  41,68  Sanja Lenček  1984  VB  Split  03.06.2000
5.  36,90  Vlatka Lukačić  1990  VŽ  Varaždin  24.09.2005
6.  35,92  Lea Horvat  1994  VŽ  Varaždin  30.04.2010
7.  30,23  Ana Liber  1996  VŽ  Zagreb  28.05.2011
8.  27,40  Željka Golubić  1984  VB  Zagreb  28.08.1999
9.  23,22  Violeta Ciglar  1985  VB  Varaždin  18.04.1998
10.  23,04  Valentina Kogl  1994  VŽ  Varaždin  05.06.2011

Juniorke / Junior Women – Sedmoboj / Heptathlon

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4.352 (15,84/+0,8  1,61   9,39  25,60/+1,7  5,01/+1,0  23,69  2:35,32)  Lucija Pokos  1994  SV  Varaždin  12/13.10.2013

Juniorke / Junior Women – 4 x 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  48,14  Kristina DUDEK (1994), Mateja JAMBROVIĆ (1996), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  SV  Varaždin  31.08.2013
2.  48,41  Vlatka SEKIRNIK (1996), Mateja JAMBROVIĆ (1996), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  SV  Split  19.05.2012
3.  48,42  Danijela ROŠKO (1993), Vlatka SEKIRNIK (1996), Kristina DUDEK (1994), Lucija POKOS (1994)  SV  Zagreb  23.06.2012
4.  48,69  Erika KOGL (1992), Paola PASKA (1992), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Varaždin  04.06.2011
5.  49,00  Vlatka SEKIRNIK (1996), Paola PASKA (1992), Dora PASKA (1994), Kristina DUDEK (1994)  VŽ  Zagreb  25.06.2011
6.  49,01  Vlatka SEKIRNIK (1996), Paola PASKA (1992), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Zagreb  28.05.2011
7.  49,19  Jana KROBOT (1994), Tena ČUKLI (1993), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Varaždin  08.05.2010
8.  49,21  Jana KROBOT (1994), Vlatka SEKIRNIK (1996), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Pula  18.06.2011
9.  49,65  Paola PASKA (1992), Dora PASKA (1994), Lucija ŠIPOŠ (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Pula  13.06.2009
10.  50,30  Dora PASKA (1994), Paola PASKA (1992), Jana KROBOT (1994), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Čakovec  14.09.2010
11.  50,30  Jana KROBOT (1994), Paola PASKA (1992), Tena ČUKLI (1993), Lucija POKOS (1994)  VŽ  Varaždin  25.09.2010

Juniorke / Junior Women – 4 x 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  3:53,79  Vlatka SEKIRNIK (1996), Danijela ROŠKO (1993), Lucija POKOS (1994), Kristina DUDEK (1994)  SV  Split  20.05.2012
2.  3:59,11  Tena ČUKLI (1993), Danijela ROŠKO (1993), Paola PASKA (1992), Kristina DUDEK (1994)  VŽ  Zagreb  29.05.2011
3.  4:02,83  Marina HORVAT (1984), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Katarina PERŠIĆ (1982), Petra PTIČEK (1981)  VB  Varaždin  27.06.1999
4.  4:04,81  Silvija POSAVEC (1986), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Katarina PERŠIĆ (1982), Petra PTIČEK (1981)  VB  Rijeka  09.05.1999
5.  4:06,23  Silvija POSAVEC (1986), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Marina HORVAT (1984), Petra PTIČEK (1981)  VB  Varaždin  07.05.2000
6.  4:06,39  Katarina PERŠIĆ (1982), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Višnja BUNIĆ (1983), Petra PTIČEK (1981)  VB  Zagreb  21.05.2000
7.  4:08,2  Iva RATKOVIĆ (1984), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Katarina PERŠIĆ (1982), Petra PTIČEK (1981)  VB  Čakovec  24.04.1999
8.  4:08,24  Ljiljana MLINARIĆ (1982), Petra PTIČEK (1981), Sultana SUTAJ (1982), Gordana GLEDIĆ (1980)  VB  Zagreb  11.05.1997
9.  4:08,7  Anita MATOKOVIĆ (1983), Iva RATKOVIĆ (1984), Ljiljana MLINARIĆ (1982), Petra PTIČEK (1981)  VB  Zagreb  25.04.1998
10.  4:09,52  Lucija POKOS (1994), Danijela ROŠKO (1993), Paola PASKA (1992), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Varaždin  26.09.2010

Juniorke / Junior Women – 100-200-300-400m / Medlay Relay

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  2:13,18  Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994), Mateja JAMBROVIĆ (1996), Kristina DUDEK (1994)  SV  Zagreb  21.09.2013
2.  2:18,75  Lucija POKOS (1994), Dora PASKA (1994), Vlatka SEKIRNIK (1996), Kristina DUDEK (1994)  VŽ  Split  25.09.2011
3.  2:19,91  Jana KROBOT (1994), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994), Vlatka SEKIRNIK (1996)  VŽ  Pula  19.06.2011
4.  2:21,09  Jana KROBOT (1994), Dora PASKA (1994), Lucija POKOS (1994), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Varaždin  09.05.2010
5.  2:21,48  Petra ŠPICAR (1999), Monika CMREČKI (1999), Vlatka SEKIRNIK (1996), Mateja JAMBROVIĆ (1996)  SV  Zagreb  21.09.2014
6.  2:26,10 Svea GRADINŠĆAK (1998), Monika CMREČKI (1999), Ena KREBELJ (1999), Martina KUČINA (1999)  SV  Rijeka  15.06.2014
7.  2:37,87  Mirjana PAVLIČEVIĆ (1987), Ivana OBADIĆ (1989), Marija KOSI (1989), Tena ČUKLI (1993)  VŽ  Varaždin  24.09.2005
8.  2:37,88  Pamela ŠTEBIH (1992), Erika KOGL (1992), Marija KOSI (1989), Mirjana PAVLIČEVIĆ (1987)  VŽ  Čakovec  07.05.2006

Top