AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Juniori / Junior Men


Odaberite kategoriju: |      Kadeti     |     Kadetkinje     |      Juniori    |      Juniorke     |     Seniori     |      Seniorke     |

Juniori / Junior Men – 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  10,79 +0,6  Željko Vincek  1986  VŽ  Beograd  17.09.2005
2.  10,83  Igor Jurak  1975  CSV  Zagreb  14.05.1994
3.  10,90 +0,9  Dejan Cepanec  1989  VŽ  Varaždin  26.07.2008
4.  10,97 +0,7  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  22.07.2006
5.  11,01  Josip Šoprek  1981  VB  Zagreb  15.04.2000
6.  11,28  Roman Banfić  1987  VB  Čakovec  14.09.2003
7.  11,30 +1,4  Mario Starek  1988  VŽ  Čakovec  19.05.2007
8.  11,37 -0,8  Dražen Hudoletnjak  1993  SV  Zagreb  08.09.2012
9.  11,47  Gordan Lacko  1981  VB  Varaždin  02.09.2000
10.  11,50  0,0  Dino Kudec  1988  VŽ  Murska Sobota  18.06.2005
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  10,94 +2,2  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Zagreb  09.09.2006
2.  11,06 +4,2  Roman Banfić  1987  VB  Čakovec  22.05.2004
3.  11,24 +3,6  Mario Starek  1988  VŽ  Čakovec  27.06.2007
4.  11,26 +2,9  Miroslav Stanojević  1983  VB  Čakovec  12.05.2001

Juniori / Junior Men – 200 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  21,07 -1,5  Željko Vincek  1986  VŽ  Hartberg  28.05.2005
2.  22,11 +1,8  Dejan Cepanec  1989  VŽ  Varaždin  27.07.2008
3.  22,16 +0,1  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  23.07.2006
4.  22,35 +0,7  Josip Šoprek  1981  VB  Olomouc  01.07.2000
5.  22,66 -0,3  Dražen Hudoletnjak  1993  SV  Zagreb  09.09.2012
6.  22,90  Igor Jurak  1975  CSV  Zagreb  15.05.1994
7.  22,98 +1,7  Mario Starek  1988  VŽ  Varaždin  29.07.2007
8.  23,06 +1,3  Dino Kudec  1988  VŽ  Zagreb  15.05.2005
9.  23,07 +1,4  Roman Banfić  1987  VŽ  Čakovec  26.06.2005
10.  23,09 +1,5  Miroslav Stanojević  1983  VB  Zagreb  28.07.2002
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  22,40 +5,0  Roman Banfić  1987  VB  Zagreb  25.04.2004
2.  22,89 +2,7  Mario Starek  1988  VŽ  Čakovec  26.08.2007

Juniori / Junior Men – 300 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  33,19  Željko Vincek  1986  VB  Ljubljana  10.08.2004
2.  36,09  Dražen Hudoletnjak  1993  SV  Varaždin  29.04.2012
3.  36,16  Dejan Cepanec  1989  VŽ  Čakovec  16.07.2006
4.  36,50  Dino Kudec  1988  VŽ  Čakovec  16.07.2006
5.  37,04  Bernard Gavez  1996  SV  Varaždin  14.04.2013
6.  37,09  Bojan Stanković  1988  VŽ  Varaždin  26.05.2005
7.  37,48  David Šalamon  1998  SV  Budapest  28.09.2013
8.  37,64  Josip Cestar  1996  VŽ  Zagreb  14.05.2011
9.  37,66  Roman Banfić  1987  VB  Varaždin  15.05.2003
10.  38,18  Dominik Sačić  1996  SV  Zagreb  14.09.2013

Juniori / Junior Men – 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  45,90  Željko Vincek  1986  VŽ  Almeria  01.07.2005
2.  49,59  Dražen Hudoletnjak  1993  VŽ  Varaždin  16.07.2011
3.  49,94  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  31.05.2014
4.  50,02  Dino Kudec  1988  VŽ  Varaždin  12.05.2007
5.  51,36  Patrik Koščak  1977  VB  Zagreb  24.08.1996
6.  51,41  Bernard Gavez  1996  SV  Zagreb  04.05.2013
7.  51,64  Miroslav Stanojević  1983  VB  Varaždin  06.05.2000
8.  51,91  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  07.10.2006
9.  52,14  Bojan Stanković  1988  VB  Zagreb  15.05.2004
10.  52,34  Dinko Šimenc  1979  VB  Zagreb  28.06.1997

Juniori / Junior Men – 600 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:24,24  Bernard Gavez  1996  SV  Varaždin  06.10.2013
2.  1:24,5  Patrik Koščak  1977  CSV  Zagreb  01.04.1995
3.  1:25,61  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Maribor  06.07.2011
4.  1:26,9  Dinko Šimenc  1979  VB  Varaždin  29.03.1998
5.  1:30,06  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  19.05.2013
6.  1:32,39  Mario Volarić  1998  SV  Čakovec  12.05.2013
7.  1:32,77  Dario Fotak  1998  SV  Varaždin  14.04.2013
8.  1:33,5  Antun Šarec  1984  VB  Zagreb  02.07.1997
9.  1:37,48  Andrej Međeral  1996  SV  Čakovec  06.05.2012
10.  1:41,48  Leon Martinčević  1999  SV  Čakovec  30.09.2012

Juniori / Junior Men – 800 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  1:54,46  Mahmoud Al-Mufleh  1984  VB  Zagreb  08.06.2003
2.  1:55,68  Patrik Koščak  1977  CSV  Rijeka  16.06.1994
3.  1:55,71  Željko Vincek  1986  VB  Zagreb  28.09.2003
4.  1:56,49  Dino Kudec  1988  VŽ  Varaždin  13.05.2007
5.  1:57,57  Bernard Gavez  1996  SV  Split  10.05.2014
6.  1:57,79  David Šalamon  1998  SV  Varaždin  29.06.2014
7.  1:59,54  Krešimir Horvat  1984  VB  Zagreb  11.06.2003
8.  1:59,57  Goran Firbas  1983  VB  Varaždin  27.06.1999
9.  2:02,24  Dražen Hudoletnjak  1993  VŽ  Varaždin  09.10.2011
10.  2:03,1  Dinko Šimenc  1979  VB  Čakovec  12.07.1997

Juniori / Junior Men – 1.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2:36,9  Patrik Koščak  1977  CSV  Zagreb  01.05.1994
2.  2:38,1  Mahmoud Al-Mufleh  1984  VB  Čakovec  24.06.2001
3.  2:39,72  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Čakovec  18.09.2010
4.  2:41,9  Krešimir Horvat  1984  VB  Čakovec  24.06.2001
5.  2:42,46  Antun Šarec  1984  VB  Zagreb  19.09.1998
6.  2:44,4  Goran Firbas  1983  VB  Varaždin  01.09.1999
7.  2:44,7  Mario Borak  1979  CSV  Varaždin  26.06.1994
8.  2:45,5  Velimir Pintarić  1981  VB  Zagreb  15.06.1997
9.  2:47,15  Antonio Jalšić  1995  SV  Varaždin  14.07.2012
10.  2:47,65  Mario Volarić  1998  SV  Varaždin  05.10.2013

Juniori / Junior Men – 1.500 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4:03,08  Mahmoud Al-Mufleh  1984  VB  Velenje  15.06.2002
2.  4:09,80  Krešimir Horvat  1984  VB  Zagreb  10.05.2003
3.  4:11,14  Bernard Gavez  1996  SV  Split  15.03.2014
4.  4:11,41  Patrik Koščak  1977  CSV  Zagreb  22.09.1995
5.  4:13,33  Goran Firbas  1983  VB  Olomouc  01.07.2000
6.  4:21,69  Zvonimir Škarec  1987  VŽ  Zagreb  21.05.2005
7.  4:22,77  Antonio Jalšić  1995  VŽ  Zagreb  28.05.2011
8.  4:26,92  Velimir Pintarić  1981  VB  Rijeka  16.05.1998
9.  4:29,1  Zoran Žilić  1982  VB  Čakovec  01.10.2000
10.  4:32,50  David Šalamon  1998  SV  Čakovec  30.08.2014

Juniori / Junior Men – 3.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  9:05,35  Krešimir Horvat  1984  VB  Rijeka  05.10.2003
2.  9:15,0  Zoran Žilić  1982  VB  Zagreb  13.10.2001
3.  9:32,0  Enes Mulabdić  1982  VB  Zagreb  13.10.2001
4.  9:41,63  Mario Borak  1979  CSV  Osijek  18.06.1995
5.  9:44,4  Zoran Fodrek  1982  VB  Čakovec  24.04.1999
6.  9:52,5  Velimir Pintarić  1981  VB  Čakovec  12.07.1997
7.  10:10,56  Damir Majcen  1986  VB  Rijeka  27.05.2001
8.  10:13,47  Mario Volarić  1998  SV  Pula  22.05.2013
9.  10:25,0  Antun Šarec  1984  VB  Varaždin  26.04.1997
10.  10:31,7  Mario Lukinec  1982  VB  Čakovec  25.04.1999

Juniori / Junior Men – 5.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  16:01,00  Krešimir Horvat  1984  VB  Čakovec  05.10.2002
2.  16:10,56  Zoran Žilić  1982  VB  Čakovec  15.09.2001
3.  17:23,0  Enes Mulabdić  1982  VB  Varaždin  21.04.2001
4.  17:29,8  Patrik Koščak  1977  CSV  Varaždin  09.04.1994
5.  17:59,23  Zoran Fodrek  1982  VB  Rijeka  16.05.1998
6.  18:30,64  Saša Lozanov  1982  VB  Pula  12.09.1998
7.  19:05,7  Velimir Pintarić  1981  VB  Zagreb  12.04.1997
8.  19:14,24  Dario Juran  1995  VŽ  Čakovec  14.09.2010
9.  19:31,0  Robert Koren  1975  CSV  Zagreb  14.05.1994
10.  19:57,75  Kristijan Boltek  1982  VB  Varaždin  13.09.1997

Juniori / Junior Men – 10.000 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  35:15,6  Zoran Žilić  1982  VB  Karlovac  12.05.2000

Juniori / Junior Men – 5000 m hodanje / 5000 Race Walking

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  31:40,97  Enes Mulabdić  1982  VB  Čakovec  15.09.2001
2.  35:49,33  Alen Posavec  1984  VB  Čakovec  15.09.2001

Juniori / Junior Men – 110 m prepone / 110 m Hurdles

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  17,02 +0,6  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  24.09.2005
2.  17,03  Patrik Koščak  1977  VB  Čakovec  13.10.1996
3.  17,15  0,0  Marko Štefinščak  1984  VB  Zagreb  29.04.2000
4.  18,34  Zenil Vugrinec  1976  CSV  Zagreb  14.05.1994
5.  18,55 -0,6  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Rijeka  08.05.1999
6.  21,22 -0,6  Nikola Rebernik  1983  VB  Čakovec  05.10.2002
 UZ POMOĆ VJETRA / wind assisted
1.  18,01 +3,1  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Zagreb  10.05.1997
2.  21,86 +4,3  Nenad Pavliček  1982  VB  Čakovec  12.05.2001

Juniori / Junior Men – 400 m prepone / 400 m Hurdles

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  56,36  Patrik Koščak  1977  VB  Zagreb  15.09.1996
2.  59,55  David Šalamon  1998  SV  Zagreb  21.09.2014
3.  1:01,39  Emanuel Obadić  1995  VŽ  Zagreb  26.06.2011
4.  1:02,05  Dejan Cepanec  1989  VŽ  Čakovec  07.05.2006
5.  1:02,75  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Rijeka  17.05.1998
6.  1:03,22  Robert Koren  1975  CSV  Zagreb  15.05.1994
7.  1:03,59  Danijel Behin  1979  VB  Zagreb  04.05.1997
8.  1:04,62  Marko Štefinščak  1984  VB  Zagreb  30.04.2000
9.  1:05,34  Roman Banfić  1987  VB  Čakovec  03.10.2004
10.  1:06,43  Antun Šarec  1984  VB  Čakovec  13.05.2001

Juniori / Junior Men – 2.000 m zapreke / 2.000 m Steeplechase

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  6:28,67  Zoran Žilić  1982  VB  Varaždin  01.07.2001
2.  6:36,86  Krešimir Horvat  1984  VB  Čakovec  06.10.2002
3.  6:38,96  Velimir Pintarić  1981  VB  Rijeka  21.06.1997
4.  6:43,65  Enes Mulabdić  1982  VB  Varaždin  01.07.2001
5.  6:57,54  Bojan Stanković  1988  VB  Čakovec  03.10.2004
6.  7:02,73  Antonio Jalšić  1995  VŽ  Pula  18.06.2011
7.  7:17,37  Andrej Međeral  1996  SV  Čakovec  30.06.2012
8.  7:18,83  Andrej Bratun  1989  VŽ  Zagreb  11.05.2008
9.  7:21,76  Zoran Fodrek  1982  VB  Varaždin  27.06.1999
10.  8:33,24  Hrvoje Stepančec  1987  VŽ  Čakovec  07.05.2006

Juniori / Junior Men – 3.000 m zapreke / 3.000 m Steeplechase

 R.b. Vrijeme Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  9:57,84  Zoran Žilić  1982  VB  Zagreb  30.07.2000
2.  11:12,9  Velimir Pintarić  1981  VB  Zagreb  19.09.1997
3.  12:01,60  Dario Fotak  1998  SV  Zagreb  21.09.2014
4.  13:01,17  Andrej Međeral  1996  SV  Varaždin  01.09.2013

Juniori / Junior Men – Dalj / Long Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  6,67  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Zagreb  23.04.2005
2.  6,54  Marko Vuković  1988  VŽ  Čakovec  19.05.2007
3.  6,54   0,0  Leonard Rušec  1990  VŽ  Zagreb  30.06.2007
4.  6,48  Dragan Đurin  1983  VB  Varaždin  30.06.2001
5.  6,46  Nikola Đunđuš  1989  VŽ  Varaždin  15.04.2007
6.  6,40  Patrik Koščak  1977  VB  Čakovec  12.10.1996
7.  6,33  Andrija Čandor  1978  CSV  Pula  16.09.1995
8.  6,32  Zenil Vugrinec  1976  CSV  Varaždin  09.04.1994
9.  6,22  Janko Gušić  1979  VB  Čakovec  22.06.1996
10.  6,14  Nenad Pavliček  1982  VB  Čakovec  15.09.2001

Juniori / Junior Men – Vis / High Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  2,00  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Makarska  26.06.1998
2.  1,95  Tin Vlahinja  1998  SV  Zagreb  22.06.2013
3.  1,90  Patrik Koščak  1977  VB  Čakovec  12.10.1996
4.  1,90  Luka Siladić  1986  VB  Varaždin  10.05.2001
5.  1,90  Luka Štefan  1993  VŽ  Varaždin  22.05.2011
6.  1,85  Nenad Pavliček  1982  VB  Varaždin  30.06.2001
7.  1,78  Antonio Kopjar  1987  VB  Varaždin  08.10.2004
8.  1,76  Benjamin Kopjar  1988  VB  Makarska  21.06.2003
9.  1,75  Marko Štefinščak  1984  VB  Split  03.06.2000
10.  1,75  Dragan Đurin  1983  VB  Čakovec  05.10.2002

Juniori / Junior Men – Troskok / Triple Jump

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  13,66  Dragan Đurin  1983  VB  Čakovec  28.04.2002
2.  13,16   0,0  Nikola Đunđuš  1989  VŽ  Zagreb  01.07.2007
3.  13,08  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Varaždin  23.09.1999
4.  12,75  Andrija Čandor  1978  VB  Varaždin  05.05.1996
5.  12,74  -1,4  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Čakovec  26.06.2005
6.  12,62  Zenil Vugrinec  1976  CSV  Zagreb  23.04.1994
7.  12,31  Marko Vuković  1988  VŽ  Varaždin  13.05.2007
8.  12,13   0,0  Jan Šlehta  1998  SV  Zagreb  21.09.2014
9.  11,35  Denis Šalamon  1994  VŽ  Varaždin  17.10.2010
10.  11,12  Ivan Cigrovski  1979  VB  Zagreb  25.04.1998

Juniori / Junior Men – Motka / Pole Vault

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  4,45  Nenad Pavliček  1982  VB  Zagreb  30.09.2001
2.  4,10  Bojan Herkov  1983  VB  Zagreb  19.05.2002
3.  4,00  Tomislav Biškup  1989  VŽ  Varaždin  07.10.2007
4.  3,40  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Varaždin  12.09.1999
5.  3,20  Hrvoje Stepančec  1987  VŽ  Zagreb  10.09.2006
6.  3,10  Bojan Hercigov  1983  VB  Zagreb  02.09.2001
7.  2,90  Patrik Koščak  1977  VB  Čakovec  13.10.1996
8.  2,80  Dinko Šimenc  1979  VB  Zagreb  11.05.1997
9.  2,80  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  08.10.2006
10.  2,40  Tin Vlahinja  1998  SV  Zagreb  21.09.2013

Juniori / Junior Men – Kugla / Shot Put

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,79  Saša Novoselec  1982  VB  Zagreb  01.09.2001
2.  13,15  Marko Braniša  1983  VB  Zagreb  11.05.2002
3.  12,91  Mislav Maletić  1980  VB  Varaždin  18.04.1998
4.  11,29  Vedran Starčević  1977  CSV  Zagreb  14.05.1994
5.  11,22  Bojan Novoselec  1979  VB  Varaždin  26.10.1996
6.  11,13  Ognjen Vlahek  1977  CSV  Zagreb  23.07.1994
7.  10,88  Ranko Jeftić  1979  VB  Zagreb  27.04.1996
8.  10,52  Patrik Koščak  1977  VB  Varaždin  26.10.1996
9.  9,97  Aleksandar Puklavec  1980  VB  Čakovec  09.10.1999
10.  9,66  Ivan Gašparlin  1983  VB  Čakovec  02.04.2000

Juniori / Junior Men – Kugla (6 kg) / Shot Put (6 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  14,82  Saša Novoselec  1982  VB  Čakovec  10.10.1999
2.  14,38  Marko Braniša  1983  VB  Zagreb  18.05.2002
3.  13,66  Viktor Ožeg  1995  SV  Varaždin  14.04.2013
4.  12,88  Domagoj Njegač  1988  VŽ  Varaždin  24.09.2005
5.  12,31  Marko Srečman  1986  VŽ  Čakovec  25.06.2005
6.  11,17  Mirko Mičuda  1989  VŽ  Varaždin  31.05.2006
7.  10,72  Nikola Starčević  1980  VB  Koper  03.06.1998
8.  10,59  Nikola Vuglec  1984  VB  Rijeka  05.10.2003
9.  9,83  Matija Flegar  1987  VB  Čakovec  02.07.2003
10.  9,66  Tomislav Gašparlin  1993  VŽ  Varaždin  25.09.2010

Juniori / Junior Men – Disk / Discus Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  46,47  Saša Novoselec  1982  VB  Zagreb  02.09.2001
2.  39,68  Mislav Maletić  1980  VB  Čakovec  02.09.1998
3.  38,86  Marko Braniša  1983  VB  Varaždin  06.07.2002
4.  37,02  Ivan Gašparlin  1983  VB  Varaždin  29.03.1998
5.  34,74  Marko Štuhec  1981  VB  Zagreb  05.04.1997
6.  34,70  Vedran Starčević  1977  CSV  Zagreb  23.04.1994
7.  34,20  Patrik Koščak  1977  VB  Čakovec  13.10.1996
8.  32,93  Viktor Ožeg  1995  SV  Zagreb  19.05.2013
9.  32,28  Ranko Jeftić  1979  CSV  Zagreb  03.09.1995
10.  31,28  Ognjen Vlahek  1977  CSV  Varaždin  27.08.1994

Juniori / Junior Men – Disk (1,75 kg) / Discus Throw (1,75 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  43,11  Domagoj Njegač  1988  VŽ  Zagreb  22.05.2005
2.  39,70  Marko Braniša  1983  VB  Zagreb  30.06.2002
3.  39,18  Mirko Mičuda  1989  VŽ  Varaždin  15.04.2007
4.  38,08  Vinko Kopjar  1998  SV  Varaždin  29.06.2014
5.  33,34  Tomislav Gašparlin  1993  VŽ  Varaždin  26.09.2010
6.  32,48  Viktor Ožeg  1995  SV  Varaždin  28.04.2013
7.  32,13  Matija Flegar  1987  VB  Čakovec  03.07.2003
8.  24,91  Vedran Jakopović  1995  SV  Varaždin  28.04.2013
9.  21,33  Dominik Sačić  1996  SV  Zagreb  21.09.2013

Juniori / Junior Men – Koplje / Javelin Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  57,63  Nikola Starčević  1980  VB  Rijeka  09.09.1999
2.  56,94  Mario Pačalat  1976  CSV  Zagreb  15.04.1995
3.  54,21  Nikola Vuglec  1984  VB  Zagreb  02.08.2003
4.  51,82  Tomislav Gašparlin  1993  VŽ  Varaždin  25.09.2009
5.  48,92  Patrik Koščak  1977  VB  Varaždin  26.10.1996
6.  46,62  Drago Gotal  1979  VB  Varaždin  11.10.1997
7.  46,26  Ranko Jeftić  1979  CSV  Zagreb  02.09.1995
8.  46,18  Bojan Novoselec  1979  VB  Varaždin  11.10.1997
9.  45,63  Robert Gerić  1982  VB  Varaždin  21.04.2001
10.  44,40  Ognjen Vlahek  1977  CSV  Varaždin  27.08.1994

Juniori / Junior Men – Kladivo / Hammer Throw

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  64,16  Mirko Mičuda  1989  VŽ  Rijeka  01.08.2008
2.  61,84  Saša Novoselec  1982  VB  Varaždin  23.07.2000
3.  57,75  Domagoj Njegač  1988  VŽ  Varaždin  12.05.2007
4.  51,55  Viktor Ožeg  1995  SV  Čakovec  30.08.2014
5.  50,82  Marko Braniša  1983  VB  Varaždin  20.10.2002
6.  38,06  Marko Štuhec  1981  CSV  Varaždin  30.04.1995
7.  35,22  Vedran Starčević  1977  VB  Pula  01.09.1996
8.  33,84  Ognjen Vlahek  1977  CSV  Varaždin  10.07.1994
9.  29,98  Ivan Gašparlin  1983  VB  Varaždin  29.03.1998
10.  29,42  Robert Gerić  1982  VB  Varaždin  18.04.1998

Juniori / Junior Men – Kladivo (6 kg) / Hammer Throw (6 kg)

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  73,93  Mirko Mičuda  1989  VŽ  Varaždin  05.10.2008
2.  66,88  Domagoj Njegač  1988  VŽ  Čakovec  19.05.2007
3.  64,60  Saša Novoselec  1982  VB  Szombathely  10.05.2001
4.  59,69  Viktor Ožeg  1995  SV  Zagreb  21.09.2014
5.  53,38  Marko Braniša  1983  VB  Zagreb  30.06.2002
6.  45,55  Antonio Vojnović  1997  SV  Varaždin  29.06.2014
7.  38,36  Matija Flegar  1987  VB  Rijeka  05.10.2003
8.  29,85  Tomislav Gašparlin  1993  VŽ  Zagreb  28.06.2009

Juniori / Junior Men – Desetoboj / Decathlon

 R.b. Rezultat Ime i prezime Godina rođenja Klub Grad Datum
1.  5.274 (11,45/-2,1  6,47   9,58  1,69    51,91  17,06/+1,7  24,44  2,80  38,01  5:30,12)  Antonio Kopjar  1987  VŽ  Varaždin  07/08.10.2006

Juniori / Junior Men – 4 x 100 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  43,55  Dragan ĐURIN (1983), Josip ŠOPREK (1981), Gordan LACKO (1981), Miroslav STANOJEVIĆ (1983)  VB  Varaždin  06.05.2000
2.  43,63  Antonio KOPJAR (1987), Bojan STANKOVIĆ (1988), Dejan CEPANEC (1989), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Zagreb  21.05.2005
3.  43,73  Leonard RUŠEC (1990), Antonio KOPJAR (1987), Dejan CEPANEC (1989), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Zagreb  08.07.2006
4.  43,76  Antonio KOPJAR (1987), Bojan STANKOVIĆ (1988), Roman BANFIĆ (1987), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Varaždin  04.06.2005
5.  43,92  Dejan CEPANEC (1989), Željko VINCEK (1986), Roman BANFIĆ (1987), Antonio KOPJAR (1987)  VB  Čakovec  14.06.2003
6.  44,04  Leonard RUŠEC (1990), Mario STAREK (1988), Dejan CEPANEC (1989), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Zagreb  30.06.2007
7.  44,40  Tomislav BIŠKUP (1989), Leonard RUŠEC (1990), Antonio KOPJAR (1987), Dejan CEPANEC (1989)  VŽ  Čakovec  02.09.2006
8.  44,57  Dragan ĐURIN (1983), Miroslav STANOJEVIĆ (1983), Ivan ŠPOLJARIĆ (1984), Željko VINCEK (1986)  VB  Zagreb  18.05.2002
9.  44,58  Dejan CEPANEC (1989), Roman BANFIĆ (1987), Antonio KOPJAR (1987), Bojan STANKOVIĆ (1988)  VB  Zagreb  24.04.2004
10.  44,77  Gordan LACKO (1981), Josip ŠOPREK (1981), Aleksandar PUKLAVEC (1980), Miroslav STANOJEVIĆ (1983)  VB  Varaždin  11.09.1999

Juniori / Junior Men – 4 x 400 m

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  3:29,57  Roman BANFIĆ (1987), Mahmoud AL-MUFLEH (1984), Miroslav STANOJEVIĆ (1983), Željko VINCEK (1986)  VB  Čakovec  06.10.2002
2.  3:30,79  Igor JURAK (1975), Robert KOREN (1975), Kristijan MAJER (1978), Patrik KOŠČAK (1977)  CSV  Zagreb  15.05.1994
3.  3:32,9  Igor JURAK (1975), Robert KOREN (1975), Kristijan NJEGOVEC (1976), Patrik KOŠČAK (1977)  CSV  Zagreb  23.04.1994
4.  3:33,15  Dominik PAVLEK (1978), Aleksandar PUKLAVEC (1980), Danijel BEHIN (1979), Dinko ŠIMENC (1979)  VB  Zagreb  11.05.1997
5.  3:33,41  Dominik PAVLEK (1978), Dinko ŠIMENC (1979), Nenad BREZOVEC (1980), Patrik KOŠČAK (1977)  VB  Pula  22.09.1996
6.  3:34,38  Dragan ĐURIN (1983), Miroslav STANOJEVIĆ (1983), Bojan HERKOV (1983), Željko VINCEK (1986)  VB  Zagreb  19.05.2002
7.  3:34,5  Miroslav STANOJEVIĆ (1983), Krešimir HORVAT (1984), Antun ŠAREC (1984), Goran FIRBAS (1983)  VB  Varaždin  22.04.2001
8.  3:34,8  Dominik PAVLEK (1978), Danijel BEHIN (1979), Nenad BREZOVEC (1980), Dinko ŠIMENC (1979)  VB  Varaždin  26.04.1997
9.  3:35,51  Krešimir HORVAT (1984), Antun ŠAREC (1984), Mahmoud AL-MUFLEH (1984), Željko VINCEK (1986)  VB  Zagreb  24.04.2002
10.  3:36,84  Dejan CEPANEC (1989), Roman BANFIĆ (1987), Antonio KOPJAR (1987), Bojan STANKOVIĆ (1988)  VB  Zagreb  25.04.2004

Juniori / Junior Men – 100-200-300-400m / Medlay Relay

 R.b. Vrijeme Ime i prezime (Godina rođenja) Klub Grad Datum
1.  1:58,74  Roman BANFIĆ (1987), Antonio KOPJAR (1987), Dejan CEPANEC (1989), Željko VINCEK (1986)  VB  Čakovec  03.10.2004
2.  2:00,29  Dejan CEPANEC (1989), Roman BANFIĆ (1987), Dino KUDEC (1988), Željko VINCEK (1986)  VŽ  Varaždin  24.09.2005
3.  2:01,34  Roman BANFIĆ (1987), Antonio KOPJAR (1987), Bojan STANKOVIĆ (1988), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Varaždin  30.09.2005
4.  2:04,66  Roman BANFIĆ (1987), Dejan CEPANEC (1989), Antonio KOPJAR (1987), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Čakovec  07.05.2006
5.  2:04,80  Tomislav BIŠKUP (1989), Dejan CEPANEC (1989), Bojan STANKOVIĆ (1988), Dino KUDEC (1988)  VŽ  Čakovec  12.06.2005
6.  2:06,16  Neven GALINA (1987), Antonio KOPJAR (1987), Roman BANFIĆ (1987), Željko VINCEK (1986)  VB  Varaždin  20.10.2002
7.  2:06,40  Ivan NOVKO (1999), Dominik SAČIĆ (1996), Bernard GAVEZ (1996), David ŠALAMON (1998)  SV  Zagreb  21.09.2013
8.  2:07,03  Leonard RUŠEC (1990), Nikola ĐUNĐUŠ (1989), Tomislav BIŠKUP (1989), Dejan CEPANEC (1989)  VŽ  Split  11.06.2006
9.  2:07,80  Jan ŠLEHTA (1998), Ivan NOVKO (1999), David ŠALAMON (1998), Bernard GAVEZ (1996)  SV  Čakovec  16.06.2013
10.  2:08,06  Lovro JURINIĆ (1998), Jan ŠLEHTA (1998), Dario FOTAK (1998), David ŠALAMON (1998)  SV  Varaždin  12.10.2014

Top