AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Reprezentativci Hrvatske – AŽURIRA SE


Seniorke i seniori

 R.b. Godina Ime i prezime Disciplina
1. 1956. Varaždin ĐURĐA BOROVEC Kugla, disk
2. 1959. Zagreb ĐURĐA BOROVEC Kugla, disk
3. 1959. Zagreb DOMINIKA BURGER 80 m prepone, dalj
4. 1959. Zagreb MIRA KANIŽAJ Koplje
5. 1959. Zagreb ZDRAVKA KOMES 200 m, 4×100 m
6. 1959. Zagreb LJILJANA MATKOVIĆ 800 m
7. 1960. Novi Sad DOMINIKA BURGER Dalj
8. 1960. Novi Sad MIRA KANIŽAJ Disk, koplje
9. 1960. Novi Sad ZDRAVKA KOMES 200 m, 4×100 m
10. 1960. Novi Sad GABRICA POSAVEC Koplje
11. 1961. Celje MIRA KANIŽAJ Disk, koplje
12. 1961. Celje ZDRAVKA KOMES Dalj
13. 1961. Celje VERA STILINOVIĆ Kugla, disk
14. 1962. Zagreb GABRICA POSAVEC Koplje
15. 1962. Zagreb VERA STILINOVIĆ Kugla, disk
16. 1963. Celje PETAR KORICA Koplje
17. 1963. Celje IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m
18. 1964. Novi Sad IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m
19. 1965. Zagreb BLAŽENKA MUBRIN Koplje
20. 1965. Zagreb IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m, 3000 m zapreke
21. 1974. Križevci ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 4×100 m, 4×400 m
22. 1974. Križevci NINO MEIĆ 4×100 m
23. 1974. Križevci DIJANA SOKAČ 100 m, 4×100 m
24. 1977. Maribor ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 400 m, 4×100 m, 4×400 m
25. 1977. Maribor DIJANA SOKAČ 100 m, 200 m, 4×100 m
26. 1978. Beograd ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 200 m, 400 m, 4×100 m, 4×400 m
27. 1978. Beograd ZLATANA LUKIĆ Kugla

Juniorke i juniori

 R.b. Godina Ime i prezime Disciplina
1. 1958. BOSILJKA DERTA Kugla, disk
2. 1958. VESNA GRUDZINSKI Vis
3. 1958. MIRA KANIŽAJ Koplje
4. 1958. ZDRAVKA KOMES 100 m, 4×100 m
5. 1959. DOMINIKA BURGER 80 m prepone, dalj
6. 1959. MIRA KANIŽAJ Koplje, disk
7. 1959. ZDRAVKA KOMES 60 m, 100 m, 4×100 m
8. 1959. FRANJO ŠULAK Vis
9. 1960. ZDENKA IPŠA 80 m prepone
10. 1960. MIRA KANIŽAJ Koplje
11. 1960. GABRICA POSAVEC Koplje
12. 1960. VERA STILINOVIĆ Kugla, disk
13. 1961. MIRA KANIŽAJ Koplje, disk
14. 1961. VERA STILINOVIĆ Kugla, disk
15. 1962. PETAR KORICA Dalj, koplje
16. 1962. MLADEN MAVAR 1500 m
17. 1962. BLAŽENKA MUBRIN Koplje
18. 1963. PETAR KORICA Dalj, koplje
19. 1963. BLAŽENKA MUBRIN Koplje
20. 1963. IVICA PAVLIČEVIĆ 800 m, 1500 m
21. 1963. VLADO PRSTEC Kugla, kladivo
22. 1964. KREŠO FIŠER Motka
23. 1964. MATILDA ORSAG Kugla, disk
24. 1964. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m, 3000 m
25. 1964. KRUNO POPOVIĆ Koplje
26. 1964. VLADO PRSTEC Kugla, kladivo
27. 1965. DORIS DOŠEK Motka
28. 1965. BOŽENA LUKAČ Kugla, koplje
29. 1965. MATILDA ORSAG Kugla, disk
30. 1965. ZLATKO SVALINA Koplje
31. 1965. ŽARKO VUČKOVIĆ 110 m prepone, 400 m prepone
32. 1966. ZLATKO BEZJAK Kugla, koplje
33. 1966. BORIS DOŠEK Motka
34. 1966. ZLATKO SVALINA Koplje
35. 1966. ŽARKO VUČKOVIĆ 110 m prepone
36. 1967. ZLATKO BEZJAK Kugla, kolje
37. 1967. ZDENKO MATIJAŠEC Disk
38. 1967. ŽELJKO ŠOBOT Vis, troskok
39. 1968. ZLATKO BEZJAK Kugla, disk, koplje
40. 1968. MILIVOJ KOBAL 110 m prepone
41. 1968. ŽELJKO PRSTEC Kladivo
42. 1968. JASENKA VLAHOVIĆ Kugla, koplje, 4×100 m
43. 1968. BERISLAV VUČKOVIĆ 110 m prepone
44. 1969. ŽELJKO PRSTEC Kladivo
45. 1969. JASENKA VLAHOVIĆ Kugla, disk
46. 1969. BERISLAV VUČKOVIĆ 110 m prepone
47. 1972. ŽELJKO ZGURIĆ Dalj, troskok
48. 1973. DUŠKA LOGOŽAR 110 m prepone
49. 1973. NINO MEIĆ 100 m, dalj, 4×100 m
50. 1973. DIJANA SOKAČ 100 m, 4×100 m
51. 1974. ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 200 m, 400 m, 4×100 m, 4×400 m
52. 1974. DUŠKA LOGOŽAR 100 m prepone
53. 1974. ZLATANA LUKIĆ Kugla, koplje
54. 1974. DIJANA SOKAČ 100 m, 200 m, 4×100 m
55. 1974. MARINKO ŠIPOŠ 400 m prepone, 4×400 m
56. 1974. LJUBICA VRBANČIĆ Koplje
57. 1974. IVAN VUJEC Troskok
58. 1975. BISERKA BLAGOVIĆ 4×100 m
59. 1975. ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 200 m, 400 m, 4×100 m, 4×400 m
60. 1975. DUŠKA LOGOŽAR 100 m prepone
61. 1975. ZLATANA LUKIĆ Kugla, disk
62. 1975. DAMIR OREŠKI 4×100 m, 4×400 m
63. 1975. MILIVOJ SAJKO 400 m prepone
64. 1975. DIJANA SOKAČ 100 m, 200 m, 4×100 m
65. 1975. MARINKO ŠIPOŠ 400 m, 800 m, 4×400 m
66. 1976. ANTUN BARULEK Koplje
67. 1976. DINKA BERTAPELLE Kros
68. 1976. ŽELJKO KNAPIĆ 100 m, 200 m, 400 m, 4×100 m, 4×400 m
69. 1976. IVAN KRAŠEK Kros
70. 1976. ZLATANA LUKIĆ Kugla, disk
71. 1976. STANKA MLAKAR 4×400 m
72. 1976. DAMIR OREŠKI 4×100 m, 4×400 m
73. 1976. KARMELA SURKO Kros
74. 1976. MARINKO ŠIPOŠ 400 m prepone
75. 1977. SNJEŽANA KIVAČ 4×100 m
76. 1977. MARINKO ŠIPOŠ 400 m, 400 m prepone, 4×400 m
77. 1978. DARKO BUBANIĆ Kugla, disk
78. 1978. SNJEŽANA KIVAČ 100 m, 4×100 m
79. 1979. DARKO BUBANIĆ Kugla, disk
80. 1979. MARINA FLAJŠMAN 100 m, 4×100 m
81. 1980. IVAN DOMISLOVIĆ 800 m, 1500 m
82. 1980. MARINA FLAJŠMAN 100 m, 200 m, vis, 4×100 m
83. 1980. MARIO HUZJAK Dalj
84. 1980. ZDENKO MAJERIĆ Koplje
85. 1980. RENATA PAPEC 100 m prepone

Top