AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Rekorderi AK “Sloboda”


Pionirke (do 14 godina)

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. DIJANA SOKAČ 60 m 7.7 Pula 1971.
2. DIJANA SOKAČ 100 m 12.7 Varaždin 1971.
3. DIJANA SOKAČ 200 m 26.6 Varaždin 1971.
4. DINKA BERTAPELLE 300 m 44.3 Varaždin 1975.
5. KARMELA SURKO 400 m 63.3 Varaždin 1977.
6. ANICA DUKARIĆ 600 m 1:43.6 Varaždin 1977.
7. ANICA DUKARIĆ 800 m 2:30.4 Rijeka 1977.
8. ANICA DUKARIĆ 1500 m 5:20.6 Zagreb 1977.
9. DUŠKA LOGOŽAR 80 m pr. 12.8 Varaždin 1971.
10. RENATA PAPEC 100 m pr. 19.2 Varaždin 1977.
11. KARMELA SURKO 400 m pr. 78.2 Varaždin 1977.
12. SNJEŽANA ŠKRLEC Vis 146 Varaždin 1980.
13. DIJANA SOKAČ Dalj 5.02 Varaždin 1971.
14. VERA KOREN Kugla 3 kg 10.76 Varaždin 1977.
15. VERA KOREN Kugla 4 kg 9.56 Varaždin 1977.
16. JASNA OZMEC Disk 28.20 Karlovac 1980.
17. SNJEŽANA MITEVSKI Koplje 31.72 Varaždin 1979.
18. BEZJAK, HORVAT, KOS, OREŠKOVIĆ 4×100 m 56.4 Varaždin 1979.
19. JANJA OREŠKOVIĆ Petoboj 1991 (20.6, 1.30, 4.67, 7.72, 3:10.2) Varaždin 1979.

 

Mlađe juniorke

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. DIJANA SOKAČ 60 m 7.7 Pula 1971.
2. DIJANA SOKAČ 100 m 12.3 Rijeka 1975.
MARINA FLAJŠMAN 100 m 12.3 Rijeka 1979.
3. DIJANA SOKAČ 200 m 26.4 Varaždin 1973.
4. TONKA SRNEC 300 m 42.9 Osijek 1975.
5. TONKA SRNEC 400 m 59.1 Varaždin 1975.
6. TONKA SRNEC 600 m 1:36.5 Varaždin 1974.
7. TONKA SRNEC 800 m 2:20.1 Split 1974.
8. ANICA DUKARIĆ 1500 m 5:19.5 Varaždin 1978.
9. ANICA DUKARIĆ 3000 m 12:05.0 Zagreb 1978.
10. DUŠKA LOGOŽAR 80 m prepone 12.4 Varaždin 1972.
11. DUŠKA LOGOŽAR 100 m prepone 15.7 Rijeka 1973.
12. RENATA PAPEC Vis 153 Rijeka 1979.
13. DIJANA SOKAČ Dalj 5.32 Varaždin 1973.
14. JASENKA VLAHOVIĆ Kugla 12.40 Varaždin 1967.
15. JASENKA VLAHOVIĆ Disk 38.12 Varaždin 1976.
16. MIRA KANIŽAJ Koplje 38.10 Varaždin 1959.
17. BEHIN, CICAK, LOGOŽAR, SOKAČ 4×60 m 30.8 Varaždin 1973.
18. SRNEC, BOROVEC, BEHIN, BLAGOVIĆ 4×100 m 51.2 Osijek 1974.
19. BEHIN, BAJKOVEC, SOKAČ, SRNEC 4×400 m 4:20.8 Osijek 1973.
20. SRNEC, MLAKAR, ĐUNDAŠ 3×600 m 5:11,6 Varaždin 1974.
21. MARINA FLAJŠMAN Troboj 1911 (150, 13.0, 8.86) Rijeka 1979.
22. DUŠKA LOGOŽAR Petoboj (stari) 3001 (15.7, 152, 7.26, 4.87, 29.0) Rijeka 1973.
23. RENATA PAPEC Petoboj (novi) 2821 Varaždin 1979.

 

Starije juniorke

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. DIJANA SOKAČ 60 m 7.4 Varaždin 1975.
2. DIJANA SOKAČ 100 m 11.6 Karlovac 1975.
3. DIJANA SOKAČ 200 m 24.4 Karlovac 1975.
4. TONKA SRNEC 300 m 42.9 Osijek 1974.
5. TONKA SRNEC 400 m 59.1 Varaždin 1975.
6. TONKA SRNEC 600 m 1:36.5 Varaždin 1971.
7. TONKA SRNEC 800 m 2:20.1 Split 1974.
8. JASENKA CUKOVIĆ 1500 m 5:11.5 Varaždin 1974.
9. ANICA DUKARIĆ 3000 m 12:05.0 Zagreb 1978.
10. DUŠKA LOGOŽAR 80 m prepone 12.4 Varaždin 1973.
DOMINIKA BURGER 80 m prepone 12.4 Varaždin 1959.
BOSILJKA PETAK 80 m prepone 12.4 Varaždin 1965.
11. DUŠKA LOGOŽAR 100 m prepone 15.5 Križevci 1975.
12. RAJKA KREBER 400 m prepone 1:14.0 Varaždin 1979.
13. RENATA PAPEC Vis 160 Karlovac 1980.
14. DIJANA SOKAČ Dalj 5.38 Varaždin 1975.
15. JASENKA VLAHOVIĆ Kugla 13.22 Celje 1968.
16. JASENKA VLAHOVIĆ Disk 42.06 Zemun 1969.
17. MIRA KANIŽAJ Koplje 43.43 Osijek 1961.
18. BEHIN, BLAGOVIĆ, LOGOŽAR, SOKAČ 4×100 m 50.1 Zagreb 1975.
19. MLAKAR, BLAGOVIĆ, LOGOŽAR, SOKAČ 4×200 m 1:47.8 – Hrvatski rekord Varaždin 1975.
20. MLAKAR, SURKO, BERTAPELLE, SRNEC 4×400 m 4:12.0 Varaždin 1976.
21. MARINA FLAJŠMAN Troboj 1911 Rijeka 1979.
22. DUŠKA LOGOŽAR Petoboj (stari) 3001 Rijeka 1973.
23. NOVAK BOJANA Petoboj (novi) 2851 (17.1, 141, 8.40, 4.92, 2:42.2) Varaždin 1978.

 

Mlađi juniori

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. DAMIR OREŠKI 100 m 10.9 Varaždin 1975.
2. DAMIR OREŠKI 200 m 22.5 Karlovac 1975.
3. ŽELJKO KNAPIĆ 300 m 34.5 – Hrvatski rekord Varaždin 1974.
4. ŽELJKO KNAPIĆ 400 m 49.5 – Hrvatski rekord Beograd 1974.
5. MARINKO ŠIPOŠ 800 m 1:58.6 Skoplje 1975.
6. IVICA PAVLIČEVIĆ 1000 m 2:36.5 D. Resa 1962.
7. IVICA PAVLIČEVIĆ 2000 m 5:43.0 D. Resa 1962.
8. Ivica Domislović 3000 m 8:56.5 Zagreb 1979.
9. ZVONKO HORVATIĆ 5000 m 16:21.2 Varaždin 1978.
10. DRAGUTIN HORVAT 10000 m 36:25.0 Varaždin 1980.
11. ŽARKO VUČKOVIĆ 100 m prepone 14.8 Borovo 1962.
12. ROBERT LOGOŽAR 110 m prepone 16.0 Zagreb 1979.
13. MARINKO ŠIPOŠ 300 m prepone 40.1 Varaždin 1975.
14. MARINKO ŠIPOŠ 400 m prepone 59.0 Varaždin 1975.
15. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m zapreke 4:30.1 Ljubljana 1962.
16. ZVONKO HORVATIĆ 3000 m zapreke 10:15.2 Karlovac 1979.
17. DRAŽEN COPAN Vis 190 Karlovac 1980.
18. MARIO HUZJAK Dalj 6.77 Varaždin 1980.
19. ŽELJKO KNAPIĆ Troskok 13.14 Varaždin 1974.
20. BORIS DOŠEK Motka 3.30 Varaždin 1972.
21. NIKOLA SIBER Kugla (5 kg) 14.30 Varaždin 1960.
22. ZLATKO BEZJAK Kugla (6 kg) 13.56 Varaždin 1966.
23. ZLATKO BEZJAK Kugla (7.257 kg) 12.78 Varaždin 1966.
24. ZDENKO MATIJAŠEC Disk (1.5 kg) 42.22 Varaždin 1965.
25. ZLATKO BEZJAK Disk (2 kg) 38.62 Varaždin 1966.
26. ZLATKO BEZJAK Koplje 58.96 Varaždin 1966.
27. VLADO PRSTEC Kladivo (5 kg) 48.50 Varaždin 1962.
28. JOSIP HORVAT Kladivo (6 kg) 40.60 Rijeka 1980.
29. VLADO PRSTEC Kladivo (7.257 kg) 40.82 Varaždin 1975.
30. JAGEC, MAKAJ, ŠIPOŠ, OREŠKI 4×100 m 46.2 Varaždin 1975.
31. JAGEC, MAKAJ, ŠIPOŠ, OREŠKI 4×300 m 2:27.8 – Hrvatski rekord Varaždin 1975.
32. JAGEC, MAKAJ, ŠIPOŠ, OREŠKI 4×400 m 3:28.2 – Hrvatski rekord Varaždin 1975.
33. ŽELJKO KNAPIĆ Petoboj 3241 (6.63, 42.20, 11.0, 35.54, 2:50.5) Varaždin 1974.
34. BRANKO TEŽAČKI Desetoboj 5237 Varaždin 1978.
35. STJEPAN ISTER 5 km hodanje 28:25.2 – Hrvatski rekord Zagreb 1969.
36. JOSIP LACKOVIĆ 10 km hodanje 60:12.0 Varaždin 1980.

 

Stariji juniori

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. NINO MEIĆ 100 m 10.6 Osijek 1973.
2. ŽELJKO KNAPIĆ 200 m 21.5 Karlovac 1975.
3. ŽELJKO KNAPIĆ 300 m 33.8 Skoplje 1975.
4. ŽELJKO KNAPIĆ 400 m 47.4 Sarajevo 1975.
5. IVICA PAVLIČEVIĆ 800 m 1:54,9 Varaždin 1963.
6. IVICA PAVLIČEVIĆ 1000 m 2:28.2 Varaždin 1964.
7. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m 3:55.5 Varaždin 1964.
8. IVICA PAVLIČEVIĆ 2000 m 5:26.6 – Hrvatski rekord Varaždin 1964.
9. IVICA PAVLIČEVIĆ 3000 m 8:32.2 Varždin 1964.
10. IVICA PAVLIČEVIĆ 5000 m 15:16.2 Varaždin 1964.
11. IVICA DOMISLOVIĆ 10000 m 33:11.0 Varaždin 1980.
12. MLADEN BUBANKO Maraton 3,03:17 Donja Stubica 1980.
13. EUDARD ROŠKAR 110 m prepone 15.8 Zagreb 1977.
14. MARINKO ŠIPOŠ 300 m prepone 40.1 Varaždin 1975.
15. MILIVOJ SAJKO 400 m prepone 58.0 Varaždin 1975.
16. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m zapreke 4:16.0 Beograd 1964.
17. IVAN KRAŠEK 2000 m zapreke 6:05.6 Maribor 1976.
18. ZDRAVKO SMRTIĆ 3000 m zapreke 10:09.0 Zagreb 1978.
19. BRANKO TEŽAČKI Vis 192 Split 1980.
20. NINO MEIĆ Dalj 6.79 Rijeka 1972.
21. KREŠO FIŠER Motka 3.75 Varaždin 1964.
BORIS DOŠEK Motka 3.75 Varaždin 1966.
22. ŽELJKO ŠOBOT Troskok 13.65 Zagreb 1967.
23. ZLATKO BEZJAK Kugla 14.49 Varaždin 1968.
24. ZLATKO BEZJAK Disk 45.22 Varaždin 1968.
25. ZLATKO BEZJAK Koplje 69.40 Varaždin 1968.
26. VLADO PRSTEC Kladivo 42.37 Varaždin 1964.
27. SAJKO, ŠIPOŠ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×100 m 43.3 Zenica 1975.
28. SAJKO, ŠIPOŠ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×200 m 1:30.2 – Hrvatski rekord Varaždin 1975.
29. SAJKO, ŠIPOŠ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×300 m 2:26.6 – Hrvatski rekord Varaždin 1975.
30. SAJKO, ŠIPOŠ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×400 m 3:22.8 – Hrvatski rekord Zagreb 1975.
31. ŽELJKO KNAPIĆ Petoboj 3241 (6.63, 42.20, 11.0, 35.54, 2:50.5) Varaždin 1974.
32. ZLATKO BEZJAK Desetoboj 6500 – Hrvatski rekord Varaždin 1968.
33. STJEPAN ISTER 5 km hodanje 28:25.2 – Hrvatski rekord Zagreb 1969.
34. ZVONKO HORVATIĆ 10 km hodanje 56:22.0 Rijeka 1979.
35. JOSIP BUNTA 20 km hodanje 2;04:20.0 Varaždin 1979.

 

Seniori

 R.b. Ime i prezime Disciplina Rezultat Mjesto Godina
1. ŽELJKO KNAPIĆ 60 m 6.6 Varaždin 1977.
2. ŽELJKO KNAPIĆ 100 m 10.58 Ankara 1977.
3. ŽELJKO KNAPIĆ 200 m 21.13 – Hrvatski rekord Sarajevo 1979.
ŽELJKO KNAPIĆ 200 m 21.0 Osijek 1977.
4. ŽELJKO KNAPIĆ 300 m 33.0 Karlovac 1979.
5. ŽELJKO KNAPIĆ 400 m 45.54 Atena 1979.
ŽELJKO KNAPIĆ 400 m 46.7 Subotica 1979.
6. IVICA PAVLIČEVIĆ 800 m 1:52,0 Košice 1966.
7. IVICA PAVLIČEVIĆ 1000 m 2:26.2 Varaždin 1966.
8. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m 3:47.2 Sarajevo 1966.
9. IVICA PAVLIČEVIĆ 2000 m 5:26.6 Varaždin 1966.
10. IVICA PAVLIČEVIĆ 3000 m 8:16.4 Zagreb 1966.
11. MLADEN MAVAR 5000 m 14:43.6 Zagreb 1974.
12. MLADEN MAVAR 10000 m 30:44.6 Zagreb 1977.
13. MLADEN MAVAR 30000 m 140:44.0 – Jug. rekord Varaždin 1977.
14. MLADEN MAVAR Maraton 2,23:59.2 Vrnjač, Banja 1977.
15. MLADEN MAVAR Part. marš. 1,23:57.4 Kumrovec 1978.
16. MLADEN MAVAR 100 km 7.46:22 Varaždin 1980.
17. EDUARD ROŠKAR 110 m prepone 15.8 Zagreb 1977.
18. MILIVOJ SAJKO 400 m prepone 56.48 N. Gorica 1977.
MILIVOJ SAJKO 400 m prepone 56.3 Sarajevo 1977.
19. IVICA PAVLIČEVIĆ 1500 m zapreke 4:16.0 Beograd 1964.
20. IVICA PAVLIČEVIĆ 3000 m zapreke 9:08.4 Zagreb 1965.
21. STJEPAN NOVOSELEC Vis 200 Rijeka 1979.
22. NINO MEIĆ Dalj 6.79 Rijeka 1972.
23. ŽELJKO ŠOBOT Troskok 13.65 Zagreb 1968.
24. BORIS DOŠEK Motka 3.75 Varaždin 1966.
KREŠO FIŠER Motka 3.75 Varaždin 1964.
25. DANE KRNETA Kugla 15.14 Varaždin 1975.
26. ZLATKO BEZJAK Disk 45.22 Varaždin 1968.
27. ZLATKO BEZJAK Koplje 69.40 Varaždin 1968.
28. ZVONKO BEZJAK Kladivo 50.62 Varaždin 1978.
29. SAJKO, MEIĆ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×100 m 42.6 Karlovac 1976.
SAJKO, ZGURIĆ, ŠIPOŠ, KNAPIĆ 4×100 m 42.6 Osijek 1977.
30. SAJKO, ŠIPOŠ, OREŠKI, KNAPIĆ 4×200 m 1:30.2 Varaždin 1975.
31. SAJKO, KNAPIĆ, ŠIPOŠ, OREŠKI 4×300 m 2:25.5 Varaždin 1975.
32. SAJKO, ZGURIĆ, ŠIPOŠ, KNAPIĆ 4×400 m 3:18.1 Beograd 1978.
33. ŽARKO DARAPI 10 km hodanje 54:14.3 Split 1975.
34. ŽELJKO KNAPIĆ Petoboj 3241 (6.63, 42.20, 11.0, 35.54, 2:50.5) Varaždin 1974.
35. ZLATKO BEZJAK Desetoboj 6500 (11.9, 6.35, 14.32, 180, 57.4, 16.5, 43.60, 3.65, 58.92, 5:10.4) Varaždin 1968.

Top