AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Najbolji atletičari kluba


 R.b. Ime i prezime Discipline Rezultat Bodovi Trener Kategorija
1. MATEJA JAMBROVIĆ 60 m 7,73 122.0 Šipoš Junior
2. VLATKA SEKIRNIK 100 m prepone 13,85 121.0 Šipoš Junior
3. KRISTINA DUDEK 400 m 55,53 116.0 Šipoš Junior
4. LUCIJA POKOS 200 m 24,78 88.5 Šipoš Junior
5. ŽELJKO VINCEK 400 m 47,25 86.5 Šipoš Senior
6. DORA PASKA 100 m prepone 14,49 81.3 Šipoš Junior
7. MARIJA HIŽMAN 400 m 56,60 71.0 Šipoš Senior
8. MIRKO MIČUDA Kladivo 69,59 67.0 Domislović Senior
9. TIN VLAHINJA Vis 195 67.0 Pavliček Kadet
10. FRANJA ŽELIMORSKI Koplje 41,52 59.0 Ožeg Kadet
11. DAVID ŠALAMON 300 m 37,48 57.8 Domislović Kadet
12. JAN OŽEG Kugla 15,21 52.0 Ožeg Kadet
13. DRAŽEN HUDOLETNJAK 400 m 50,18 49.5 Šipoš Senior
14. BERNARD GAVEZ 800 m 1:58,14 49,3 Domislović Junior
15. VINKO KOPJAR Disk 47,80 48.0 Ožeg Kadet
16. DANIJELA ROŠKO 400 m 59,12 47,3 Šipoš Senior
17. MIRKO HIŽMAN 60 m 7,02 42.5 Pascuttini Senior
18. ERIKA KÖGL 60 m 7,97 42.0 Vusić Senior
19. ENA KREBELJ 60 m 8,23 41.3 Pascuttini Kadet
20. MARTINA KUČINA 400 m 1:01,57 36,3 Domislović Kadet
21. VIKTOR OŽEG Kladivo 52,93 35.0 Ožeg Junior
22. IVAN NOVKO 60 m 7,54 34.8 Pascuttini Kadet
23. ANTONIO VOJNOVIĆ kladivo 50,86 34.0 Ožeg Junior
24. MONIKA CMREČKI 100 m prepone 16,21 33.0 Pavliček Kadet
25. NINA KARAN-HRŽENJAK Dalj 4,35 31.0 Pavliček Kadet
26. KLARA MARTINEZ 60 m 8,73 30.5 Pavliček Kadet
27. ORHIDEA LEŠČAK 60 m 8,77 30.5 Pavliček Kadet
28. SVEA GRADINŠČAK Dalj 4,85 28.3 Vusić Kadet
29. JAN ŠLEHTA Dalj 6,06 27.8 Vusić Kadet
30. PETRA ŠPICAR Dalj 4,82 26,3 Vusić Kadet
31. LUCIJA GODINIĆ 100 m 13,79 22.0 Pavliček Kadet
32. ANA MAJDAK Kugla 11,92 22.0 Ožeg Kadet
33. DOROTEA STRELEC 200 m 28,53 21.0 Šipoš Junior
34. LARA NAKIĆ 60 m 9,04 19.5 Pavliček Kadet
35. LUNA LABAŠ 60 m 9,10 17.0 Pavliček Kadet
36. PAULA ŠIMČIĆ 600 m 1:48,31 16.0 Pavliček Kadet
37. ANGELA MIŠAK 60 m 9,11 15.5 Pavliček Kadet
38. LEONARDA BOSILJ Kugla 11,14 15.0 Ožeg Kadet
39. ANAMARIJA GAVEZ 400 m 1:06,69 14.0 Domislović Kadet
40. JOSIP CESTAR 200 m 24,16 14.0 Pascuttini Junior
41. MIHAELA HABUNEK Dalj 4,30 11.5 Pavliček Limač
42. DARIO FOTAK 400 m 54,67 10.8 Domislović Kadet
43. SUZANA GUŽVINEC Dalj 6,29 8.0 Pavliček Junior
44. EMA ČOP Dalj 4,24 7.5 Pavliček Limač
45. ANDREAS JOZEPOVIĆ Dalj 4,68 7.0 Pascuttini Kadet
46. MARIO VOLARIĆ 1000 m 2:47,65 6.0 Domislović Kadet
47. DAJANA PEJIĆ 200 m 30,21 6.0 Šipoš Junior
48. DOMINIK SAČIĆ 200 m 24,74 5.8 Šipoš Junior
49. LEON MARTINČEVIĆ 300 m 41,80 3.0 Domislović Kadet
50. DOMINIK ŠPOLJARIĆ 200 m 27,28 1.0 Domislović Junior

Detaljnu tablicu sa svim bodovima možete pogledati OVDJE.

Top