AK 'Sloboda' Varazdin logo

Atletski klub "Sloboda" Varaždin

AK 'Sloboda' Varazdin menu

Kalendari atletskih natjecanja-HAS


Kalendar natjecanja za 2016. u PDF formatu

HALS-logo2 EA iaaf atletska-zveza-slovenije oelv ABAF-logo-2011-WB hucipt

 

Siječanj
Pe 01.01. 38. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Pe 01.01. DuRun10k – novogodišnja utrka Dubrovnik
Su 09.01. Kvarnerska liga – 1. kolo – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 16.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Ne 17.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 23.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 24.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Pe 29.01. MASS High Jump Gala – međunarodni dvoranski skakački miting Split (ASK)
Su 30.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč (AUT)
Veljača
Su 06.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Su 13.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 14.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 20.02. Kvarnerska liga – 2. kolo (pojedinačno prv.) – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 21.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 27.02. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 28.02. Zimski bacački miting Osijek (SO)
Ne 28.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Su 05.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 06.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka (HAVU)
Ne 06.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 06.03. Holjevka – cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 12.03. Kvarnerska liga – pojedinačno prv. (limači-ce) – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 12.03. DAL – 1. kolo – limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 12.-13.03. Europski zimski bacački kup Arad (ROU)
Če-Ne 17.-20.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Portland (USA)
Su 19.03. Kvarnerska liga – ekipni kros Labin (ALB)
Su 19.03. DAL – 1. miting – ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 26.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Cardiff (GBR)
Su 26.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Travanj
Su 02.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 09.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR/HAS)
Su 09.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 10.04. DAL – 2. miting – ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Su 16.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 16.04. Uskrsni miting Split (ASK)
Ne 17.04. Kros “Sportskih novosti” Zagreb (HAS/SN)
Ne 17.04. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka
Ne 17.04. Riječki maraton Rijeka
Pe 22.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 23.04. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze / Planinska utrka Krndija Našice (HS)
Su 23.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 23.04. HALS – 1. kolo – mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 24.04. HALS – 1. kolo – starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 24.04. Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Su 30.04. KRAŠ Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 30.04. DAL – 2. kolo – limači-ce Zadar (ZAD)
Svibanj
Ne 01.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu / Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 01.05. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAK)
Ut 03.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske – kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Sr 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske – kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Ut 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske – kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Sr 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske – kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Sr 04.05. Atletski miting Split (ASK)
Su 07.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 07.05. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Drniš (SINJ)
Su 07.05. Kvarnerska liga – 4. kolo (limači-ce) Rijeka (ASPGŽ)
Su 07.05. DAL – 3. miting – ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su-Ne 07.-08.05. Svjetsko ekipno prvenstvo u hodanju Rim (ITA)
Ne 08.05. HALS – 2. kolo – mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su-Ne 14.-15.05. KRAŠ Prvenstvo Hrvatske u višebojima Čakovec (MČ/HAS)
Su 15.05. Atletski miting Osijek (SO)
Sr 18.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske – finale, kadeti-kinje Pula (IP)
Su-Ne 21.-22.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 28.05. HALS – 3. kolo Zagreb (AGR)
Su 28.05. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.05. DAL – Prvenstvo Dalmacije – limači-ce Makarska (SVM)
Su 29.05. DAL – Prvenstvo Dalmacije – ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Ut 31.05. 2. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su-Ne 04.-05.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Tunis (TUN)
Su-Ne 04.-05.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Ne 05.06. Europski kup na 10000 m Mersin (TUR)
Ne 05.06. DAL – 3. kolo – limači-ce Makarska (SVM)
Sr 08.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Nova Zagora (BUL)
Su 11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Varaždin (SV/HAS)
Su 11.06. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 12.06. KRAŠ Kids Athletics prvenstvo Hrvatske Zagreb (ZAS)
Sr 15.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Sr 15.06. Atletski miting Osijek (SO)
Su 18.06. WMRA prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Podbrdo (SLO)
Su 18.06. DAL – 4. miting – ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su-Ne 18.-19.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ/ZAG)
Sr 22.06. HALS – troboj – limači-ce Vrbovec (SVID)
Su 25.06. WMRA kup u planinskom trčanju, mlađi juniori-ke Janske Lazne (CZE)
Su 25.06. Ekipno PH u planinskom trčanju / Planinska utrka Ivančica Ivančica
Su-Ne 25.-26.06. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 25.-26.06. KRAŠ Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Čakovec (MČ)
Srpanj
Su 02.07. Pojedinačno prvenstvo u cestovnom hodanju 20 km i 50 km Waldegg-Oed (AUT)
Su 02.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Arco (ITA)
Su 02.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Kruševac (SRB)
Su-Ne 02.-03.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Bolu (TUR)
Su-Ne 02.-03.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (HAVU)
Sr-Ne 06.-10.07. Europsko prvenstvo Amsterdam (NED)
Če-Ne 14.-17.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Tbilisi (GEO)
Ut-Ne 19.-24.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 30.-31.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (ZAS)
Kolovoz
Pe-Ne 12.-21.08. Olimpijske igre Rio de Janeiro (BRA)
Su 20.08. Međunarodni hvarski polumaraton Hvar
Sr 31.08. Kup Hrvatske – kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Rujan
Pe 02.09. Aurest Fest polumaraton Požega 2016 Požega
Su-Ne 03.-04.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *
Ne 04.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Spareva Banya (BUL)
Ut 06.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2016 Zagreb (CRO)
Su 10.09. DAL – 5. miting – ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su-Ne 10.-11.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.09. Cestovna utrka Kutina-Voloder 15 km Kutina
Su 17.09. Kup Hrvatske – finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 17.09. ECCCJ *
Su 17.09. DAL – 4. kolo – limači-ce Split (ASK)
Ne 18.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu / Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 24.09. SVK-CZE-CRO-HUN-SLO, kadeti-kinje Slovačka
Ne 25.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ)
Listopad
Su 01.10. Kvarnerska liga – 5. kolo (limači-ce) Rijeka (ASPGŽ)
Su 01.10. HALS – 5. kolo – mlađe kategorije Zagreb (DZ/MZ)
Ne 02.10. HALS – 5. kolo – starije kategorije Zagreb (DZ/MZ)
Su 08.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – mlađe kategorije Varaždin (SV)
Su 08.10. DAL – 5. kolo – limači-ce Split (HAJ)
Ne 09.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 09.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu / Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 09.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Sofia (BUL)
Su 15.10. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 23.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Ut 25.10. DAL – Prvenstvo Dalmacije u krosu *
Ut 25.10. Jadranski susreti Split (ASK)
Su 29.10. Kvarnerska liga – 7. kolo – kros prvenstvo Čavle (GROBN)
Ne 30.10. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Podgorica (MNE)
Studeni
Su 12.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR/DZ)
Su 12.11. Utrke u brzom hodanju “Ivan Starek” Zagreb (MAKZG)
Ne 13.11. Polumaraton “Ivan Starek” Zagreb (MAKZG)
Su 19.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Karlovac (KK)
Prosinac
Ne 11.12. Europsko prvenstvo u krosu Chia (ITA)
Su 17.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2016 Split (HAJ)
Če 29.12. Miting otvorenja sezone – dvorana Osijek (SO)

Kalendar za 2016. godinuKalendare možete vidjeti i u PDF obliku:

Top